Jestli bydlíte v Praze, rozhodně vám nemohla uniknout otvíračka nového obchodního centra na ulici Národní. Na slavnostním otevření samozřejmě nemohlo chybět pár celebrit, aby byl dojem z luxusní akce kompletní. A co si naše hvězdičky vzaly na sebe?

První pohled padl, jak jinak, na mladou zpěvačku Moniku Bagárovou (20), která netroškařila a vzala si ultrakrátké minišaty se zajímavým a kontrastním vzorem. Být prodejcem, tak ji postavíme před obchod, aby lákala zákazníky. Šaty jí padly skvěle, a aby ne, zpěvačka má postavu jako proutek. Boty v hnědé barvě jsou také v pořádku. Mýtus, že hnědá s černou se k sobě nehodí, už je naštěstí dávno pasé. Otázkou ale je, Moniko, neumrzly ti prsty?

Minišaty zvolila i Miss Gabriela Franková (20). Vzor je černo-šedý a bohužel na mladou slečnu příliš usedlý. Chtělo by to oživit třeba červeným náhrdelníkem nebo kabelkou.

Opět děvčata volila outfity v černé barvě, což je škoda a říkáme to pořád. Stačí jen jeden veselejší doplněk a z nudného modelu je rázem šmrncovní.