Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak se celebrity ohákly na prestižní módní akci: Krásná Němcová byla opět hvězdou večera! A co ostatní?

Holky se opravdu vyšvihly a bylo na co koukat.

Ve čtvrtek se uskutečnil již druhý ročník Prague Fashion Night. Tradičně se konala také závěrečná párty, na které samozřejmě nemohly chybět známé tváře dychtivé po módě.

Mezi pořadatelkami byla také Petra Němcová, která opět nezklamala a svým šarmem a outfitem předčila mnohé ostatní. Ale musíme přiznat, že z módního pohledu se akce velice vydařila a žádná z účastnic se nedala zahanbit.

Vybrali jsme tedy pět žen, které si zvolily pěkné a zajímavé modely. Posuďte sami:

1. Aneta Vignerová zvolila krásný outfit, který se k ní dokonale hodí. Něžné růžové šaty s černými silonkami vypadají téměř vždy skvěle a klasický kabát to krásně doplňuje.

2. Neexistuje, aby Petra Němcová někdy šlápla vedle. Co na to říct. Po všech stránkách vytříbené šaty. Sukně navíc disponuje zajímavým krásným potiskem.

3. Nikol Moravcová (26) přišla v super sladěném outfitu. Nejlepší na modelu je kožíšková vesta.

4. Členka Bloges Robes, modelka Michaela Štoudková přišla v decentních šatech, které správně doplnila koženou bundou. Takto se to nosí.

5. Dominika Kadlčková zvolila krásný černý overal, který je teď velice v módě. Zlatý pásek se k němu dokonale hodí.

Související články

Další články