Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jak se budete cítit v období luny ve Váhách? Berana čeká tíživá situace

Jak bude vypadat období kolem novoluní?
Zdroj: archiv
Novoluní je skvělý čas k vnitřní očistě a pochopení. Tato důležitá fáze měsíce nastává 9. října 2018 a bude jí vládnout znamení Váhy. Pokud tedy nad něčím váháte a nejste si jisti, jakým směrem se ubírat, věřte, že následující dny to rozlousknete. Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Beran se během novoluní podívá do minulosti. Hodně ho zasáhne tato energie, která nebude zrovna příjemná. Měl by se na věci podívat moudře a přemýšlet o nich. Jakmile Beran pochopí to, jak myslí, tíhu odvane vítr.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býkovy činy budou mít trvalé následky. Měl by nejdříve hodně myslet, než něco vypustí z pusy. Býk se bude muset vypořádat s náhlou změnou, která naprosto otočí směr jeho života. Připravte se, nebude to úplně lehké období!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Pro Blížence bude toto období opravdu osudové. Rýsuje se nová budoucnost. Blíženci zažijí první kroky ke splněným snům.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Rak zažije velmi důležitý čas. Získá totiž novou cennou informaci, která v jeho životě sehraje důležitou roli. Tato zpráva bude jasnou směrovkou pro váš život.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Co nevidět se Lvi setkají s důsledky svých činů. Konečně uvidíte svůj život bez růžových brýlí a doslova se vám rozsvítí. Konečně se Lvi zachovají v následujících dnech tak, aby svůj život zlepšili.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Panny by si měly uvědomit, jakého mají vedle sebe skvělého partnera. Pokud si ho nebudou vážit, mohl by jim také utéci. Období novoluní přeje lásce ve všech formách.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Váhy by se měly zaměřit na rodinu. Novoluní vás nabádá, abyste se zaměřili především na svoje děti a jejich budoucnost. Pokud ještě nemáte děti, bylo by dobré začít uvažovat o tom, kdy si potomka pořídíte.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Měli byste napravit činy, které jste napáchali za poslední dva měsíce. Sáhněte si trochu do svědomí a uvědomte si, jestli jste nejednali pod návalem emocí. Omluvte se co nejdříve.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) V tyto dny konečně poznáte, kdo vám kazí vaši rovnováhu. Máte kolem sebe nesprávné lidi, kteří se vám snaží škodit. Zbavte se jich, ať máte konečně klid. Novoluní vám k tomu dá dostatek energie.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Kozorozi jsou v poslední době hodně uzavření. Měli by se proto trochu více otevřít a vnímat všechny krásy života. Na každé věci se dá najít něco pozitivního, takže se nevymlouvejte, že je všechno špatně.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnář bude mít před sebou velkou životní zkoušku. Něco, co už dlouho nefunguje a bortí se, se najednou úplně zničí. Je to prvotní krok k tomu, jak se cítit lépe a jak jít naproti své budoucnosti.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Pro Ryby je tu opět období plné smutku. Budou hodně plakat, ale tím si vyčistí svou energii. Všechno zlé je pro něco dobré. Ryby by se měly snažit hodně spát a odpočívat, aby tyto dny zvládly.

Související články

Další články