Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jak se bude jmenovat miminko Meghan Markle a prince Harryho? Sázkaři mají jasno!

+ Dalších 65 fotografií
tajemství
Porod Meghan Markle (37) je už na spadnutí a královský potomek vykoukne na svět každičkým dnem. Pokud ale něco zůstává záhadou, je to jméno, které pro malé miminko společně s princem Harrym (34) vyberou. Sázkaři mají sice jasno, ale Meghan je nepředvídatelná a oni se mohou mýlit.

Vévodkyně Meghan Markle je jednou z nejméně předvídatelných členek královské rodiny. I proto je možné, že klasická jména z historie britské královské rodiny budou při výběru jména pro prvního potomka prince Harryho vynechána.

Sázkaři si myslí, že pravděpodobná jména pro holčičku jsou Elizabeth, Diana, Victoria a Alice. Chlapeček pak může být Albert, Arthur, Philip, Charles nebo Spencer, což bylo příjmení lady Diany.

Není pochyb o tom, že skutečné jméno královského miminka může širokou veřejnost velmi překvapit. Meghan totiž porušila už spoustu královských tradic a tak by se zřejmě jen málokdo divil, kdyby společně s Harrym pro dítě vybrala jméno, které v královské rodině ještě ani jednou nezaznělo. Například na jedné akci v Birkenheadu byla sedmiletou holčičkou dotázána, zda by svou dceru pojmenovala Amy, načež odpověděla, že je to krásné jméno a bude o tom přemýšlet.

Mohlo by vás zajímat

Další články