Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak se baví Jarda Jágr s novou holkou? Tomu vážně neuvěříte!

Myslíte si, že je Jaromír Jágr nejen bůh na ledě, ale i v posteli? Podle všech indicií tomu tak bohužel asi není. Proč by jinak ztrácel čas dětskými hrami a nedal radši přednost vášnivému objetí se svou novou milenkou Veronikou Kopřivovou? Kdyby byl hodně na sex, tak z postele vylezou, jen když jde na trénink. Jenže partneři radši tráví svůj čas jinak!

Ono vlastně nejde o moc velké překvapení. Je veřejným tajemstvím, že je vlastně Jarda Jágr (44) takové větší dítě, které si rádo hraje a asi z toho ne a ne vyrůst. Přeci jen když se podíváte na božské Veroničino tělo, tak byste s ním chtěli dělat jiné věci než nějakou střílečku v herně.

Jenže hokejista to má podle všeho jinak a svou vyvolenou místo sexuálních hrátek bere mezi děti, kde popustili uzdu své fantazii a blbli jako malí. Ještě se Veronika na svém Instagramu pochlubila videem, kam ji Jarda vzal a kde mu obdivně při všem fandila.

„Tak takhle nějak to vypadá, když máme čas jen pro sebe a razíme za zábavou,“ napsala k tomu vysmátá kadeřnice z Teplic a ještě k tomu dopsala, že Jarda tam samozřejmě opět lámal rekordy.

To je možná i jeden z důvodů, proč „Džegr“ ještě nemá děti. Přeci jen hraní her (pokud nejsou sexuální) mu potomky nezajistí. Možná by občas nevadilo, když mají čas jen pro sebe, věnovat se opravdu jen sami sobě. Na děti už dávno čas má a Veroniku maminka Jágrová podle našich informací na dálku schválila. Takže, Jardo, měl by ses začít činit i někde jinde než na ledě a v herně…

Související články

Další články