Ono vlastně nejde o moc velké překvapení. Je veřejným tajemstvím, že je vlastně Jarda Jágr (44) takové větší dítě, které si rádo hraje a asi z toho ne a ne vyrůst. Přeci jen když se podíváte na božské Veroničino tělo, tak byste s ním chtěli dělat jiné věci než nějakou střílečku v herně.

Jenže hokejista to má podle všeho jinak a svou vyvolenou místo sexuálních hrátek bere mezi děti, kde popustili uzdu své fantazii a blbli jako malí. Ještě se Veronika na svém Instagramu pochlubila videem, kam ji Jarda vzal a kde mu obdivně při všem fandila.

„Tak takhle nějak to vypadá, když máme čas jen pro sebe a razíme za zábavou,“ napsala k tomu vysmátá kadeřnice z Teplic a ještě k tomu dopsala, že Jarda tam samozřejmě opět lámal rekordy.

To je možná i jeden z důvodů, proč „Džegr“ ještě nemá děti. Přeci jen hraní her (pokud nejsou sexuální) mu potomky nezajistí. Možná by občas nevadilo, když mají čas jen pro sebe, věnovat se opravdu jen sami sobě. Na děti už dávno čas má a Veroniku maminka Jágrová podle našich informací na dálku schválila. Takže, Jardo, měl by ses začít činit i někde jinde než na ledě a v herně…