Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jak sbalit kluka, když se z vás přes Vánoce stala bečka sádla? Poradíme vám!

Jak sbalit kluka, když se z vás přes Vánoce stala bečka sádla? Poradíme vám!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Vánoce jsou svátky klidu a míru. Tím spíš si odpustíte, že jste se každý den cpali jako nezavření a stala se z vás tlustá nevzhledná koule. Pár dní po svátcích asi nezhubnete ze dne na den. Zvlášť když se vám tak roztáhl žaludek. S námi sbalíte chlápka hravě, i když vážíte jako pytel železa.

Sníst tunu cukroví přes vánoce je hračka. Samy to víte, jelikož je pro vás čím dál těžší zvednout se z gauče. Pamatujte si, že nemusíte být zrovna Twiggy, abyste sbalila nějakého samce. V případě nouze vámi určitě nepohrdne nejbližší prodavač burgerů. Vždy je totiž dobré mít zálohu. Tu si ale nechte až na konec.

Nejdříve se zaměřte na místa, kde jsou tlustí lidé vyhledáváni. Nejlépe nějakou chatovou místnost pro milovníky tlouštíků, kde se nad každým novým členem tetelí blahem. Uvidíte, že svůj úspěch zaznamenáte během minuty. Důkazem zájmu o vás bude hromada otázek typu "Kolik vážíte?" a "Jak vypadáte nahá?".

Nikde není více zoufalců, kteří by prahli po masitém tělu, než na koncertě Ewy Farne (24). Běžte si zazpívat "Měls mě vůbec rád" a budete překvapeny, kolik lidí se k vám přidá. Na koncertě Ewy hrozí, že si seženete nejen životního partnera, ale i přátele, se kterými se budete moci po večerech přejídat.

Na kurzy hubnutí přijďte jen jednou. První lekce je plná mastodontů, kteří jsou sice odhodláni cvičit, ale podruhé už nepřijdou. Sbalte je tedy na první dobrou. Společně se pak můžete smát tomu, jak jste se jednou pokusili cvičit. To vás ještě více sblíží a můžete se pak často oddávat fyzické lásce.

Vzhledem k tomu, jak vypadáte, chodíte nakupovat do nadměrných velikostí, kde potkáte spoustu velryb, které mají doma manžely. Infiltrujte se jim do domácnosti pod záminkou přátelství a přeberte manžela, kterému budete po chuti. Ten už má doma tlusťošku 20 let a jistě ji rád vymění za jinou.

Pokud vám ani jedna z rad nepomohla, nezbývá vám nic jiného, než se vydat do milovaného fastfoodu a hodit očko na zmíněného prodavače. Burger vždycky bodne.

Související články

Další články