Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jak těží ruská dítka z bohatství svých rodičů? Na tyto fotky se snad raději ani nedívejte

O takovém životě se nám může jen zdát.
Zdroj: englishrussia.com
+ Dalších 11 fotografií
Peníze. Luxus. Dobré jídlo. Drahá auta. Cestování. Přepych. Tak si žije ruská mládež, která měla to štěstí a narodila se do správné rodiny. Svými nadupanými peněženkami nutí svět k závisti na sociálních médiích. Leckdo by si o takovém životě mohl nechat jenom zdát.

Rusko je už několik století zemí, kde hlavní slovo mají oligarchové a nejrůznější boháči. Jak dnes žijí potomci takovýchto boháčů? Jak jinak než v luxusu a bohatství, o kterém by se běžnému smrtelníkovi ani nesnilo. Jelikož se rádi fotí a zveřejňují výdobytky peněženek svých rodičů na sociálních sítích, tak se o jejich životním stylu dozvídáme i my, prosťoučcí lidé.

Pro nás, kteří chodíme na osmou do práce, abychom si vydělali alespoň nějakou korunu, to není moc hezký pohled. Tito lidé v životě nemuseli ničeho dosáhnout a žijí si tisíckrát lépe než my.

Při pohledu na tyto mladé snoby se nezdá, že by jim cokoli chybělo. Vozí se v přepychových vozech, bankovkami si podpalují drahé doutníky, cestují na svých soukromých jachtách a s klidem na duši se tím chlubí a povyšují.

Smutné je, že za všechen blahobyt, kterým tito lidé oplývají, mohou jejich rodiče. Kreditní karty s limitem do desítek milionů jsou na denním pořádku a rodiče neváhají zaplatit svým dětem za „pěkné prázdniny“. My jsme rádi, když v pátek odjedeme na Mácháč a neděli můžeme bezstarostně prospat.

Zde nepomůže už ani pořekadlo, že peníze nejsou všechno.

Více fotek naleznete ZDE.

Související články

Další články