Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jak RUDÝ MĚSÍC ovlivní váš horoskop? BLÍŽENEC si užije žhavou noc, BÝKOVI přinese KRVAVÝ MĚSÍC lásku

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Je to tady
Když se blíží úplněk ve Lvu, bývá to lidmi velmi silně pociťováno. Slunce se pohybuje Kozorohem, kde bude působit až do 20. ledna, kdy vstoupí do Vodnáře. Vláda Vodnáře bude do 18. února, to Slunce přejde do Ryb. Úplněk ve Lvu nastává přesně 21. Ledna v 6:12. A přináší nám odvahu a sílu, ale také ovlivní naši náladu, kdy budeme schopni kolem sebe šířit dobrosrdečnost. A budeme si připadat něčím výjimeční. V tento magický den se můžete toho o sobě hodně dovědět, protože všichni budeme nějak tak více upřímní a otevření a nebudeme se bát říkat, co si myslíme. Lva ovládá ego a ego chce být vidět. Co Krvavý Měsíc nachystal pro jednotlivá znamení? Přečtěte si SPECIÁLNÍ ÚPLŇKOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Lednový úplněk vybízí Berany k příjemné volnočasové aktivitě, rovněž je vysoká tendence k objevení nového koníčka. Úplněk také vnese jasno do vašeho milostného trojúhelníku. Nyní dostanete možnost spoustu problémů vyřešit, musíte se pouze rozhodnout. Partnerka nebo milenka? Co je lepší pro vás? To najdete ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Milí Býci, v éteru krouží příslib, že se vaše rodina předvede v těch nejlepších barvách. Úplněk přináší novinky a příznivý pohled do domácí situace či problému. Pozor si však dávejte na zdravíčko! Budete náchylnější k nemocem. Krvavý Měsíc vám přinese možnost narazit na člověka s podobným vnímáním a potřebami. Kdo to může být? To najdete ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Tento den by, pro Blížence, rozhodně neměl být nudný. Do popředí se dostávají milostné hrátky. Objeví se známost na jednu noc. Ale vám to vůbec nevadí, protože vás váš objekt touhy rychle omrzí. Úplněk uzavírá cestu životním partnerům. Alespoň si užijete temnou divokou noc! Ale dávejte si pozor na jednu věc? Na jakou? To najdete ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Vliv úplňku ve Lvu, na vaše znamení, se zaměří na finance, které k vám přicházejí, a nabádá ke změnám vašeho smýšlení o penězích. Je vhodné zbavit se veškerých negativních názorů na tuto oblast. Dávejte pozor na ostrá slova a nepřiměřené reakce. Mohou se také objevit situace, kdy se bude někdo snažit nad vámi povyšovat. Kdo to může být? To najdete ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Milí Lvíčci, nejdůležitější úplněk roku je tady! Můžete se těšit na expanzi obdivovatelů, bude z čeho vybírat. Berete vše s humorem a dobrá nálada vás neopouští. Lvům při Krvavém zatmění odejde vše, co nemá budoucnost. Staré a nefunkční nahradí nové situace. Svoji energii je dobré vkládat do rozvoje myšlení. Hledejte zážitky, které vám rozšíří obzory a otevřou se nové rozměry skutečnosti. Lvi budou cestovat. Na co si ale dát velký pozor? To najdete ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Úplněk vnese Pannám jasno do oblasti partnerství. Panny budou přemýšlet jak dál. Jakým směrem se vydat. Můžete řešit zdraví, stáhnout se do sebe a čeká vás mnoho práce. Budete se připravovat na svůj úplněk, který proběhne za měsíc. Srdce a rozum budou v konfliktu. Může vás zradit kamarád. Jak se jmenuje? To najdete ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Úplněk se ve vašem případě zaměří na přátelství. Pokud máte s někým z vašich přátel nevyřešený problém, může se teď výrazně projevit a vy byste to měli dát do pořádku. Mohou trpět i intimní vztahy. Mělo by dojít k pročištění nahromaděných negativit ve vztazích. Hrozí vám ale i bolest. Kdo ji způsobí? To najdete ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Milí Štíři, úplněk se zaměří na vaši kariéru a záležitosti profese, mnohé nejasnosti se osvětlí. Máte možnost vylepšit svou pozici a získat v práci větší autoritu. Budete se nadále seznamovat, nicméně hvězdy neslibují nic erotického, ale spíše přátelského. I když si s novými přáteli dobře rozumíte, chybí zde pověstná a kýžená chemie. Kdy potkáte vysněný protějšek? To najdete ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Rudé zatmění přinese radostné chvíle a rozhodně si je naplno užijete. Nebojíte se totiž aktivně projevit zájem a co je ještě lepší, máte úspěch. Dávejte si však pozor na přílišné idealizování protějška! Máte sklony přidávat mu vlastnosti, které ve skutečnosti nemá a rádi si ho tzv. přišperkováváte. Dejte si také pozor na sousedy. Proč vám chtějí ublížit? To najdete ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Ačkoliv máte v tomto období super myšlenky mající skvělou perspektivu, kolegové a šéf se k tomu staví poněkud laxně. A lze tedy očekávat konfrontace právě skrze vaše nápady. Ale žádné obavy, Kozorozi. Vězte, že později dojde na vaše slova! Kdo vás zradí? Jméno najdete ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Tento úplněk, se zaměřuje, na oblast vašeho partnerského vztahu Nenechte si rozvířit manželskou idylku nějakým bezvýznamným flirtem. Pozor na sklony k hádkám kvůli vlastním názorům. Použijte spíše vaše dokonalé komunikační schopnosti. Může vám hrozit i velký průšvih! Jaký? To najdete ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Úplněk přinese mnoho práce. Máte dost sil, i když vaše pracovní rutina může být otočena ve zvyšující se shon. Pozor na zdraví a hlavně psychiku a emoce, které s vámi budou cloumat. Nově navázaný vztah při měsíčku je spíše na škodu a předvídá špatný konec. Počkejte si raději na příznivější období, ať skutečně nelitujete. Na co si dát největší pozor? To najdete ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články