Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Jak působíte na druhé? Koukněte se na svou pěšinku a zjistěte, co o vás říkají vaše vlasy!

Zdroj: Profimedia.cz

Psali jsme již, jak spolu souvisí povaha a barva vlasů. Představte si ale, že o nás může vypovídat mnohé dokonce i způsob, jakým si češeme pěšinku.

Podle americké antropoložky Catherine Walter totiž pěšinka vysílá skryté signály o tom, zda používáme více pravou, nebo levou mozkovou hemisféru, a to prý určuje významné osobnostní rysy.

Pěšinka vpravo

Lidé, kteří si češou pěšinku na pravé straně, mívají dominantnější pravou část mozku. Jsou spontánní, vynalézaví a obdaření dobrou intuicí Řídí se spíše srdcem než rozumem. Mnohdy se chovají impulzivně, hůře udrží emoce na uzdě. S radostí o ostatní pečují, jsou upřímní a štědří.

Pěšinka vlevo

U jedinců s pěšinkou vlevo vyhrává levá mozková hemisféra. Mají výborné organizační schopnosti a logické myšlení. Všechno do detailu plánují, je na ně spolehnutí Jsou to realisté, pocity jim nijak nebrání při rozhodování Stojí si pevně za svými názory a jdou vytrvale za svými cíli.

Pěšinka uprostřed

Ti, co mají pěšinku uprostřed, působí na jiné vyrovnaným dojmem. Bývají odolní vůči stresu, máloco je vyvede z míry. I když je něco znepokojí, dokážou se zase rychle zklidnit. Neradi se pouštějí do hádek, potřebují v životě rovnováhu Vybírají si většinou zlatou střední cestu.

Bez pěšinky

Lidé bez pěšinky patří k osobitým a originálním uměleckým typům. Dělají věci tak, jak to zrovna cítí. Mají nápaditou mysl a vysokou inteligenci, jsou flexibilní. Nesnáší nudu, neustále něco vymýšlejí, kreativní změna jim přináší naprosté uspokojení. Zásadní slovo u nich má tvořivost

Co o vás prozrazuje pěšinka, už víte, nyní můžete odhalit, jaký den vám přejí hvězdy, svůj osobní a erotický horoskop najdete tady

Související články

Další články