Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Jak přesně zemřel slavný Zombie Boy? Koronerka konečně řekla pravdu

Zdroj: facebook
+ Další 4 fotografie
Všechno je jinak
Rick Genest (†32) - známý jako Zombie Boy - byl idolem mnoha žen i mužů. Potetovaný model zemřel loni v létě, poté, co vypadl z balkonu. Dlouho se spekulovalo o sebevraždě. Nyní však koronerka Mélissa Gagnon uzavřela šetření s tím, že se jednalo o nešťastnou náhodu.

Vyšetřování příčiny smrti Ricka Genesta, kterému se přezdívalo Zombie Boy, je u konce. Loni v létě vypadl z balkonu a mnozí byli v domnění, že se jednalo o sebevraždu. Ostatně o tom hovořila i Lady Gaga (33), v jejímž videoklipu potetovaný model účinkoval

Genestova rodina byla ale skálopevně přesvědčena, že se o sebevraždu nejednalo. Jeho balkon byl prý nebezpečný a rodina jeho smrt od začátku považovala za nešťastnou náhodu. Nyní byla jejich hypotéza potvrzena koronerkou. Mélissa Gagnon ve zprávě uvedla, že Genest nebyl ve stavu psychózy nebo deliria, když na balkon v kanadském Montréalu vyšel. V krvi měl sice v den smrti stopy marihuany, nicméně jeho pád byla nešťastná náhoda.

Zombie Boy zemřel 1. srpna minulého roku. Přítelkyni tehdy řekl, že jde na cigaretu. Když se dlouho nevracel, šla se po něm podívat. Nikde ho neviděla, až když shlédla dolů, uviděla jeho tělo na zemi.

Rick Genest se proslavil především množstvím tetování, která zdobila jeho tělo. Je mimo jiné zapsán v Guinnessově knize rekordů jako člověk s největším počtem tetování hmyzu na těle. Celkem jich bylo 176. Rekord držel i v počtu tetování lidských kostí, kterých měl na své kůži 139.

Na jeho pozoruhodná tetování se podívejte do naší fotogalerie.

Související články

Další články