Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jak prasklo, že se Věra z Výměny manželek prodává: Na fotkách ji prozradily pihy a vana

Věra z Výměny manželek.
Zdroj: TV Nova, amateri.com
+ Dalších 12 fotografií
Po středeční Výměně manželek otřásá Českem skandál paní Věry (38). Vyšlo najevo, že v Milovicích, kde bydlí, poskytuje za úplatu sexuální služby. Nebojí se žádných praktik. Do redakce eXtra.cz dorazila informace o jejím profilu na erotické seznamce. Jak jsme zjistili, že se jedná opravdu o hrdinku Výměny manželek?

Tahle Výměna manželek se zařadí k epizodám, na něž se nikdy nezapomene. A to nejenom kvůli tomu, co jsme viděli v domácnosti paní Věry z Milovic nedaleko Prahy.

Paní Věra nemá peněz na rozdávání. Její příjem přitom pochází z oblasti, v níž se dá přijít na slušné částky. Žena má profil na erotické seznamce amateri.com a za úplatu tam nabízí sexuální služby v okolí svého bydliště.

Svoji stránku na webu má navíc naplněnou desítkami pornofotek, z nichž většina zachycuje ne zrovna všední praktiky. Na snímcích lze spatřit, jak si paní Věra zavádí do všemožných tělesných otvorů klobásu, štangli salámu nebo jahody v čokoládě. Bizarní praktiky se nezdráhá provozovat ani se svými klienty – více si přečtěte zde.

Kromě těchto aktivit Věra zachytila na fotkách i mateřská znaménka. Ve Výměně manželek ukazovala krk, kde má čtyři pihy a ty ji usvědčily. Navíc se nechala vyfotit i ve vaně, která se až příliš nápadně podobá té, kterou jsme viděli u ní doma.

Poté byla paní Věra oslovena a k prostituci se sama přiznala.

Štábu televize Nova se Věra o svém způsobu obživy zapomněla zmínit. „O těchto soukromých aktivitách paní Věry, kterou diváci viděli v premiérové epizodě Výměny manželek, tvůrci pořadu ani zástupci televize Nova nebyli informováni,“ uvedl mluvčí projektu Výměna manželek Vojta Boháček.

Související články

Další články