Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Jak poznáte, že vás partnerka podvádí? PODÍVEJTE SE JÍ NA PRSTY!

Zdroj: extra.cz
nevěra
Nejste si jisti, jestli je vám partnerka věrná a máte podezření, že vám zahýbá. Schválně si prohlédněte její ukazováček a prsteníček, protože to leccos napoví...

Vědci z Oxfordské univerzity přišli na dost zajímavou souvislost mezi lidským tělem a chutí na nevěru. O co se jedná? Pokud máte podezření, že vás vaše partnerka podvádí, stačí se jí jednoduše podívat na prsty levé ruky. Délka jednotlivých prstů totiž svědčí o tom, jak moc má žena sklony k nevěře a jak moc ji láká si ve vztahu užít nějaký ten pikantní úlet.

Ukázalo se, že čím delší má žena ukazováček, tím větší bude nevěrnice. Bylo prokázáno, že délka právě tohoto prstu poukazuje na to, jak vysoký má žena sexuální apetit. Je to zcela jednoduché – čím je prst delší, tím větší je pravděpodobnost, že bude nevěrná. Taková žena sice doma partnera má, může se jevit navenek spokojená, ale prostě jí jeden chlap nestačí a zkouší to dál.

Délka prstů údajně souvisí s produkcí ženského hormonu estrogenu. Nejnovější vědecké studie dokázaly to, že právě na prstech se odráží jeho množství. Pokud tedy něco nasvědčuje tomu, že vám partnerka zahýbá, zkontrolujte jí ruce. Jestli má ukazováček delší než prsteníček, na který se navléká snubní prsten, měli byste být, pánové, na pozoru.

Související články

Další články