Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jak poznáte, že si vás váš partner prostě nikdy nechce vzít? Čtěte!

Zdroj: instagram.com
Jste spolu roky a on se pořád ještě nevyslovil. Tak to se nevysloví nejspíše nikdy a je na čase se s tím smířit. Pokud ale ještě stále doufáte, že den, kdy před vámi poklekne, jednou nastane, přečtěte si následující řádky. Pokud v nich vidíte chování svého partnera, nejspíš to s vámi nemyslí tak vážně.

Pokud jste ve vztahu osm nebo deset let, je vždycky na místě ho někam posunout. Varianty se nabízejí hned dvě. Svatba, nebo dítě. Pokud se váš milovaný na miminko ještě necítí, mohl by se alespoň pochlapit a požádat vás o ruku. Má to ale vůbec v plánu?

Jako každá žena sem tam naznačíte, že byste se jednou ráda viděla v bílých šatech. Téměř nikdy se to nesetká s žádnou reakcí. Váš drahý prostě jen řekne hm. To moc zájmu neznačí. Nehledě na to, že když jdete kolem svatebního salónu, vy se zasněně díváte do výlohy, kdežto on utíká na druhou stranu ulice.

Večerní romantické filmy ironicky glosuje. U svatebních scén buď předstírá, že je nevidí, nebo chytá záchvaty smíchu. Když hovoří s kamarádem, který se zrovna chystá do chomoutu, říká věty typu: "Tak tě nakonec dostala", nebo: "Hodně štěstí ve vězení". Nechceme být pesimističtí, ale pro vás to znamená, že z vás nevěsta asi ještě dlouho nebude.

Související články

Další články