Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jak poznáte, že matkám vlezlo mléko na mozek? Složí tenhle bizarně stupidní song

Myslíte si, že jste za svůj život viděli už kde co a jen tak něco vás nerozhází? Tak se podívejte na následující video šílených budoucích matek, které se rozhodly, že náš svět zničí!

Nikdo nepochybuje o tom, že mateřství není jednoduchá záležitost a zvládnout malé dítě je jen tak. Je to možná až neuvěřitelné, ale stále existují matky, kterým se po porodu nezblázní hormony tak, že má jejich partner sto chutí si sbalit svůj život do dvou igelitek a navždy opustit to monstrum, které se z jeho ženy stalo. To bohužel ale není tento případ.

Po zhlédnutí tohoto videa si jistě hodně žen rozmyslí, zda budou mít někdy děti, protože na téhle partě feministických žínek se mateřství podepsalo snad nejhůře jak mohlo. Upozorňujeme, že video je opravdu jen pro otrlé jedince.

Stále se nemůžeme rozhodnout, zda bychom si pět minut v kuse raději povídali s jehovisty, než koukali na tuhle rakovinotvornou cypovinu. Partička adorovaných budoucích matek, u kterých se laktační psychóza objevila tak tři měsíce před porodem zpívá text, jehož slova jsou stejně přínosná jako myšlenkové pochody internetového a marketingového boha Jana Plavce.

V klipu se střídavě několik těhotných žen pohupuje stylem, že nevíte, zda je to začínající epileptický záchvat, nebo se nechávají unášet tím dojemným a nádherným obdobím, kdy žena vypadá jako slonice, musí sedět na dvou židlích a je nechutně oteklá.

Do toho zpívají, že dnešní doba si žádá nějaká šmrncovní jména, třeba Famfulín. Zkuste se přemoct a podívat se na video. Schválně, kolik dáte sekund než vám začnou krvácet vnitřnosti.

Související články

Další články