Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak poznamenala tvrdá basa Terezu H.? Od blonďaté společnice k hnědovlasému přízraku

Zdroj: Lahore News / archiv
+ Dalších 18 fotografií
Tereza H. (22) je už více než tři čtvrtě roku v pákistánském vězení a od svého zatčení na letišti se poměrně hodně změnila. Z luxusní společnice, která si potrpěla na drahé věci, se pomalu, ale jistě stává bledý přízrak, který má k té původní Tereze daleko, a to i přesto, že v době středečního soudu se opět smála od ucha k uchu.

Heroinová Tereza H. byla chycena na pákistánském letišti 10. ledna a od té doby se značně změnila. Zatímco na začátku působila jako luxusní společnice, která je zvyklá na movité dárky a věci, tak v současné době se z ní stal bledý přízrak.

Tereza už dávno není žhavá blondýnka, ale hnědovláska a pokaždé, když se objeví u soudu, tak má černé brýle a šátek. Zvláštní ovšem je, že ke slyšení chodí ve velmi dobré náladě s úsměvem od ucha k uchu.

Z Terezy se v Pákistánu stala celebrita, a jak je vidno, ona si to velmi užívá i za tu cenu, že pobyt ve vězení jistě nebude nejpříjemnější. Soud s Terezou byl už několikrát odložen, ale na začátku srpna došlo konečně k malému posunu.

Vyslechnuti totiž byli první svědci a případ se rozhýbal. Jaký bude její další osud, není zatím jasné, nicméně odborníci předpovídají, že se blonďatá dívka z Uherského Hradiště z vězení jen tak nedostane.

V galerii se můžete podívat na to, jak se Tereza postupem času měnila.

Související články

Další články