Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jak pokračuje léčba popálené Týnuš Třešničkové: Fotky v plavkách mluví za vše

Jak pokračuje léčba popálené Týnuš Třešničkové: Fotky v plavkách mluví za vše
Zdroj: archiv Týnuš Třešničkové
+ Dalších 13 fotografií
galerie
Tragická nehoda se Týnuš Třešničkové (24) přihodila už před rokem a půl. Stále však bojuje s následky v podobě jizev ve tváři i na rukou. Různé estetické zákroky jí ale pomáhají jejich viditelnost postupně snižovat. Jak se to daří? Na to dala statečná youtuberka jasnou odpověď, když na Instagramu vystavila fotku v plavkách!

Týnuš Třešničková se za následky popálení v tureckém Istanbulu nikdy nestyděla. Ještě aby ano, když za ně nemůže!

Teď udělala radost převážně pánské části svých fanoušků, když se ukázala u bazénu v plavkách. Fotka dává dost jasnou představu o tom, jak se youtuberčiny jizvy hojí. Vyhráno ještě nemá, ale den ode dne je to lepší.

Sama však před časem přiznala, že na snímcích, jež zveřejňuje, vypadají stopy po ošklivé tragédii z předloňského září výrazně lépe než ve skutečnosti.

Realita je horší

„Byla jsem u svého lékaře a ten mi řekl, že na internetu moje popáleniny vypadají, jako když jsem se opařila čajem, realita je o dost horší,“ přiznala Třešničková svým příznivcům.

Týnuš jela v září 2018 na dovolenou do tureckého Istanbulu a s tehdejším přítelem Viktorem Hajíčkem navštívili luxusní restauraci. Právě tam došlo k osudové chybě barmana, na baru vyšlehly plameny a nejvíc to odnesla Třešničková. V tamější nemocnici musela zůstat dlouhé měsíce, než se mohla vrátit domů do Česka.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy