Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jak pojaly Halloween české celebrity? Některé strašidelně, jiné smyslně, ale stálo to za to!

Z některých šel strach, jiné se tvářily jako krásky v nesnázích.
+ Další 3 fotografie
Halloween, americký svátek, který si nenechá ujít nejedna česká hvězdička. Pojďte se podívat, jak nejstrašidelnější den v roce oslavily moderátorka Zorka Hejdová (25), modelka Simona Krainová (42), výherkyně Miss a moderátorka Gabriela Kratochvílová (25), blogerka Michaela Štoudková (29) a modelka Andrea Verešová (35). Která z nich nepodcenila přípravu a oslnila svým kostýmem?

Moderátorka Zorka Hejdová se na Halloween pilně připravovala, v kostýmu zombie sestřičky vypadá opravdu strašidelně. Ohlasy na Zorčin kostým byly šokující. Tak co, Zory, budeš takhle chodit i normálně, když se to všem líbí?

Modelka Simona Krainová slavila Halloween v poklidu s rodinou, jako správná máma vyrazila se svými syny na halloweenskou procházku, nenechala se však zahanbit a podpořila své syny čapkou ve tvaru dýně.

Poznali byste krásnou moderátorku Gabrielu Kratochvílovou? Wow! Gábina rozhodně s přípravami neotálela. V kostýmu smrtky vyrazila do ulic.

Blogerka a modelka Michaela Štoudková přípravám moc nedala, ovšem svůj kostým vyřešila elegantní škraboškou.

Modelka Andrea Verešová (35) si s kostýmem nelámala hlavu, stačí, že má fotku s dýněmi. Tak třeba příští rok.

Mohlo by vás zajímat

Další články