Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jak po svátcích zvládnout návrat do práce bez stresu: Máme pro vás zaručené rady!

Zdroj: Profimedia.cz
Návrat do práce po takovém množství volna bývá náročný. Přes Vánoce jste tak ztloustli, že se vám do práce špatně kutálí a po Novém roce jste pravděpodobně ještě teď opilí. Věřte, že s našimi radami se vám bude pracovat o mnoho lépe. Stačí se nechat vést bod po bodu.

Během svátků jste měli pohodu. Jedli jste, pili jste a najednou vám došlo, že se po Novém roce skutečně musíte vrátit do práce. Přinášíme vám zaručené tipy, jak se z rychlého návratu do zaměstnání nezbláznit. Pokud našich rad uposlechnete, uvidíte, že se vám značně uleví.

V roce 2018 nás čeká jen 250 pracovních dní, což je oproti předchozím dost málo. Navíc je před námi množství státních svátků, z nichž jen dva připadají na víkend. Ty ostatní nám vytvoří spoustu volna. Času budete mít víc než dost. Připomínejte si to každý den.

Sportujte, dokud nebudete mít svaly jako Grznár Když nebudete, bude z vás do dalších Vánoc koule dvojnásobná, a to se na sebe pak nebudete moci koukat. Partner nebo partnerka by vás mohl opustit. Vy následně propadnete alkoholu a budete se probouzet opuchlí jako po letošním Silvestru. Hrůza, ne?

Přes svátky jste zajisté zlenivěli. Dopřejte si pravidelný režim. Neposouvejte si každé ráno budík co deset minut, ale vstávejte ve stejnou hodinu. Snídejte minimálně půl hodiny a netlačte do sebe jídlo pět minut před odchodem. V případě, že jste žena a záleží vám na outfitech, vyberte si oblečení na ráno den předem. I to vám ušetří čas. Nebudete pak běsnit, když budete hledat poslední čisté triko.

Dávejte si během dne pravidelné pauzy. Nic vám neuteče. Nesystematickým lidem pomůže, když si pauzy napíší na papír. Uvidíte, že po kafi, které si dáte o povinné přestávce, vám to bude myslet o sto procent lépe a dokončíte i práci, kterou byste normálně nestihli.

Po skončení pracovních povinností zajděte s kolegy na skleničku a až přijdete domů, nehoňte se za úklidem, ale odpočívejte. Ponořte se do vany plné pěny nebo si pusťte nějaký pěkný film. Uklidníte se a po všech těch svátcích se do práce začnete zase těšit.

Související články

Další články