Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jak nyní vypadá Kevin ze Sám doma? Kvůli chlastu a drogám je z něj naprostá troska!

Tohle je opravdu velká změna!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 12 fotografií
Představitel Kevina z filmu Sám doma Macaulay Culkin neměl jednoduché dospívání. Nejdříve se z něj stala velká hvězda, ale pak nezvládl dospívání a spadl až na samotné dno.

Život jednoho z nejznámějších dětských herců 90. let je jako na houpačce. Jednou nahoře, podruhé dole. Macaulay Culkin zažil obrovský vzestup své herecké kariéry, ale taky ošklivý pád na hubu. Herec pochází z umělecké rodiny a je třetí ze sedmi dětí.

Už od svých čtyř let se pokoušel hrát a objevoval se v různých televizních reklamách. Po několika vedlejších rolích z něj učinila postava Kevina z filmu Sám doma hvězdu první velikosti.

Jeho sláva začala rázem stoupat. Macaulay Culkin se stal miláčkem diváků po celém světě a bez filmu Sám doma si skoro nikdo nedokázal představit Vánoce. Herec se setkával s celebritami první velikosti, navštěvoval televizní show.

Jenomže když začal dospívat, přestal svou slávu zvládat. Nevěděl, jak naložit s takovou hromadou peněz a svým životem. Postupně se z něj stala troska závislá na drogách a alkoholu.

V roce 1998 se oženil se sedmnáctiletou Rachel Miner. Následně v roce 2002 začal chodit s Milou Kunis a o 9 let později se s ní rozešel.

Představitel Kevina upustil od herecké kariéry a snaží se věnovat své alternativní kapele, ale o nic velkého nejde. Spíš se jedná o takovou hudební terapii, díky které se snaží herec dát opět dohromady. Tak budeme držet palce.

Související články

Další články