Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Jak nás NUMEROLOGICKY ovlivní 20. a 21. leden: Magická proměna a velký erotický potenciál je tu

Zdroj: pixabay
+ Další fotografie
Numerologie
Čísla 1 až 9 jsou základem numerologie. Každé z těchto čísel představuje osobitý pilíř. Každé z nich má své specifické rysy a charakter. Když pochopíte osobitost a jedinečnost těchto čísel, dozvíte se, jak nás v každodenním životě ovlivňují. Jak nás numerologicky ovlivní 20. leden a krvavý 21. leden? Více se dozvíte v článku!

Datum 20. 1. 2019 můžeme numerologicky převést na číslo 6 tak, že sečteme všechny číslice 2+0+1+2+0+1+9, získáme číslo 15, které pak jako součet tvoří výsledné číslo 6. Číslo 6 charakterizuje harmonie a soulad. Je to číslo smyslu pro krásu a estetiku. Označuje také soucit, mírumilovnost, ochotu pomáhat, obětavost, zodpovědnost, spravedlnost, rovnováhu, vyrovnanost a pečlivost. Zahrnuje také všechny druhy vztahů, jako jsou láska, přátelství, sexualita, mateřství, manželství, rodina.

V tento den toužíte po harmonickém vztahu a budete potřebovat partnera, který splní vaše představy. Neustále hledáte lásku, máte vysoké citové nároky. Nemáte rádi polovičatost, toužíte po dokonalosti. A protože život ani lidé nejsou dokonalí, budete se dostávat do situací, kdy budete konfrontováni se svojí potřebou dokonalosti. Budete se proto muset naučit přijímat sebe samé i věci takové, jaké jsou. Můžete mít velké ideály a také klást velký důraz na materiální stránku života. Můžete pociťovat nedostatek sebedůvěry, proto potřebujete dostávat ve větší míře uznání, náklonnost a lásku. 20. leden vám umožní plně projevit váš sexuální potenciál.

Datum 21. 1. 2019 taktéž můžeme numerologicky převést, a to na číslo 7, tak, že součtem všech číslic získáme číslo 16, které tvoří výsledné číslo 7. Sedmička je jedním z nejcitlivějších čísel. V kombinaci s ÚPLNÝM ZATMĚNÍM může jít o magickou transformaci. Je to číslo nadsmyslových schopností. Ve vztazích budete k ostatním chápaví a účastní, nicméně v jádru budete trochu egocentričtí. Přesně jako Lev a úplněk v jeho znamení. Žádáte po ostatních, aby vás vyslechli, ale sami méně stojíte o názory a reakce druhých. Přesto ale od osob vám blízkým jste schopni přijmout praktické připomínky.

V tento temný den v sobě objevíte nečekaný potenciál a budete jej dále rozvíjet. Velmi důležitá bude v tomto případě osobní zkušenost. Sedmička dbá i na vztahy a přátelství. Ale manželství nemusí být snadné, je zde potřeba nezávislosti a svobody. Prospěje vám vyjet na venkov či na hory. Materiálního úspěchu nedosáhnete snadno, ale mohou k vám přijít peníze z překvapivých a neočekávaných zdrojů. Sedmička je atributem důležitosti pokory a učí projít životem s klidem. Veškeré změny, které způsobuje, se nakonec ukazují jako správné řešení a přináší spokojenost. Pro sedmičku platí nic nedělat nátlakem a silou. Sedmičky se nerady přizpůsobují a žijí si život podle vlastních pravidel. Číslo sedm je karmické, není nejtěžší karmou, ale tam, kde se objeví, přináší obvykle do života lidí velké změny, zvraty a ztráty.

Jaké životní zvraty a změny vám tyto dny přinesou?

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Související články

Další články