Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jak na tom je nemocí zničený Jiří Pomeje? Doktoři kroutí hlavou a nevědí si s ním rady!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
BOJ S RAKOVINOU
Herec Jiří Pomeje (54) zažívá už druhý rok za sebou doslova horor. Po rakovině hrtanu se mu nyní lékaři snaží pomoci od rakoviny kostí. Podle našeho zdroje z nemocnice to ale vypadá, že kvůli jeho oslabenému organismu si s ním moc nevědí rady!

Jirka leží ve špitále už několik týdnů Hospitalizovali ho poté, co při vyšetřeních bohužel zjistili, že se zákeřná nemoc vrátila A v mnohem horší podobě. Zatímco se včasně odhalenou rakovinou hrtanu si docela dobře dokáží poradit, zhoubný nádor v kostech je nemoc, na kterou se často přichází už pozdě. Nikdo ale doteď nedokázal říci, zda je to tak i v případě muže, jehož hlasem v češtině promlouval například Jean-Claude Van Damme.

Zesláblý Pomík

„Už tři dny je zpátky z Motola, kde ho ozařovali, v pražské Ústřední vojenské nemocnici Jirka trpí silnými bolestmi, takže je hodně utlumený léky, proto momentálně není schopen myslet na nic jiného než na základní lidské potřeby. A hodně odpočívá. Doktoři se radí, co dál. Jsou tam různé názory. Každopádně by měl podstoupit chemoterapie, ale je tak zesláblý, že k nim ještě nedošlo,“ dozvěděli jsme se.

Při léčbě rakoviny se většinou doktoři rozhodují k okamžitému předepsání procedur, každý den zpoždění totiž může být rozhodující. To, že nyní otálejí, může znamenat leccos: snad ale ne skutečnost, že nemoc je v tak pokročilém stadiu, že by šlo spíš o jakousi humanitární léčbu, aby se Jiřímu Pomejemu (54) zkvalitnil život. Bohužel i nezvykle krátká série ozařování v Motole jako by tuhle variantu naznačovala.

Narozky s tátou

„Na nic si nestěžuje, dokonce se dokáže i pousmát. Mluví se mu hůř, je vážně vyčerpaný, ale vypadá v pořádku. Tedy aspoň na to, co mu je a co zažívá. Už měl horší dny. Ve čtvrtek, kdy měl narozeniny, se za ním stavoval tatínek. V téhle situaci to fakt není o nějakých věcných darech, tady se bojuje o život, ale nějaké kytky a čokoláda tam proběhly a ještě proběhnou,“ dodal náš informátor.

Tak se, Jirko, drž a dál to snášej statečně, všichni okolo věří v zázrak!

Související články

Další články