Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jak na něj: 6 valentýnských dárků pro muže, které ho rozdráždí i rozněžní

Zdroj: pixabay.com
+ Další fotografie
VALENTÝN
Valentýna slaví rok od roku čím dál tím víc Čechů. Češky rády dárky nejen přijímají, ale i dávají. Čím mu letos uděláte největší radost? Z měkoučkého plyšáka mu nejspíš trochu ztvrdnou rysy. Zkuste radši naše tipy!

1. Víte, proč ho milujete?

Tak teď to bude vědět i on. Tenhle dárek je finančně nenáročný. Budete do něj ale muset investovat sebe. Na malé barevné poznámkové papírky sepište nejen důvody, proč ho milujete, ale i vzpomínky na společně strávené chvíle, případně citáty o lásce, které pasují na váš vztah. Svoji lásku zavřete do zavařovací sklenice. ON si pak každé ráno vylosuje jeden náhodný papírek a jeho den začne s úsměvem. Nemusí jich ale být 365 ani 52 – na každý týden jeden, pak už se totiž důvody často opakují a cucáte si je z paty. A jde hlavně o autentičnost a o vás dva. Uvidíte, že zjihne i ten největší medvěd bručoun. Vlastnoručně vyrobené dárky, ze kterých čiší opravdový zájem a cit, jsou top!

2. Nejlepší čokolády světa

Kvalitní čokoládou rozhodně neurazíte. A pokud sáhnete po těch nejlepších z nejlepších, uděláte pořádný dojem. Vítěze prestižní soutěže Academy of Chocolate můžete ochutnat i v českých luzích a hájích. Seženete je přes internet. Nevykrvácí na tom ani vaše peněženka. Dražší stojí tři stovky, ty levnější seženete za příjemných 150 korun. Zkusit můžete třeba Amedei Toscano Black – tmavou čokoládu smíchanou z kakaových bobů z devíti plantáží světa, Michel Cluizel Los Ancones, v níž špetka soli a sametový karamel zvýrazňují jemnou sladkost, nebo třeba Rococo Cardamom Dark z grenadských bobů s nasládlým kardamomem.

3. Dvě flašky

Jedna plná, druhá prázdná – plná vás. Na tu plnou si můžete nechat natisknout nebo doma vyrobit vlastní etiketu. Její obsah se pak bude odvíjet od jeho oblíbeného alkoholu. Do té druhé vložte srolovaný milostný dopis. Vzkaz v láhvi nemusí pocházet od trosečníka. Třeba ten, který vylovili u německého Kielu a v moři strávil 101 let, obsahoval přání, ať ho příjemce doručí odesilateli zpět. Ten váš může končit třeba prosbou o valentýnskou pusu, což je rozhodně proveditelnější.

4. Elektronická touha

Podle valentýnských průzkumů muži nejvíc touží po drobné elektronice. Když už to musí být, tak ať to k něčemu je… Ženy jsou pro změnu rády originální. Ideální je kompromis. Radost mu uděláte třeba hudebním polštářem, brýlemi pro virtuální realitu (v srdci každého muže sedí malý kluk), externím pevným diskem, aby si měl kam uložit vaše společné fotky, sportovními sluchátky nebo kamerou do auta. Pokud netrváte na nejluxusnějších variantách, pořídíte vše kolem tisícovky.

5. Připoutejte ho k sobě

Ale napřed k posteli nebo židli. Topení je jen pro „labužníky“. Spoutaná vášeň vybuchne jako atomovka. Už příliš nefrčí kopie policejních pout. V kurzu jsou sametová a kožená pouta se saténovou mašlí, která navodí pocit smyslnosti a neudělají bolestivé otlaky. Pak se můžete vystřídat – kolikrát budete chtít. Pokud vás svazování příliš nebere, okořeňte si letošního Valentýna jinou erotickou hračkou. Trh přetéká vychytávkami pro páry. Ať už jsou to partnerské vibrátory, které se dají použít i přímo při sexu, nebo třeba bičíky, dráždicí peříčka či chutné barvy na tělo.

6. Omotejte se mašlí

A pak se děj vůle boží. Je nám jasné, že jste pořádní dárečci, a pokud se omotáte rudou mašlí, nemusíte už letos na Valentýna vymýšlet žádné další vyfikundace. Celé aranžmá můžete případně doplnit flaškou šampaňského, svíčkami a podmanivou hudbou.

Související články

Další články