Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Jak mít konečně postavu snů? Pomůže vám nejkrásnější česká fitness trenérka!

Anna Kelišová alias Kelinator Fitfoodie je hitem Instagramu a vzorem pro ženy
každého věku! Proč? To uvidíte v galerii! Nebo se k ní přihlaste na
lekci do Fitness Kotva!
+ Další 4 fotografie
Každá z nás sní o perfektní postavě. To nejtěžší je ale začít. Přemoci nechuť a lenost a prostě zvednout zadek. Každá z nás také ale potřebuje tu správnou motivaci. A tou je Anna, fitness trenérka, food blogerka a poradkyně v oblasti zdraví a životního stylu. Seznamte se!

Anna Kelišová je mladá a ambiciózní žena, která je vzorem tisíců žen i dívek u nás. Její Instagram ale nesleduje jen něžné pohlaví a není se čemu divit. Anička je vlastně všechno, co si pod pojmem fitness můžeme představit. Dokáže vás udržet ve formě, navést vás na lepší stravu nebo vám změnit život.

Je certifikovanou Fitbox instruktorkou a má diplom Hatha Yoga For Fitness. Její práce je zároveň koníčkem, miluje vidět na svých klientech výsledky, proto dává do svých lekcí vše, co na sobě sama aplikuje více než 6 let.

Sama také výborně vaří, její jídelníček můžete sledovat na jejím Instagramu Kelinator Fitfoodie nebo můžete již v brzké době navštívit její vlastní restauraci se zdravou stravou, do níž nyní investuje většinu své energie.

Pokud si říkáte, že cvičit s trenérkou je drahá záležitost, na kterou nemáte čas ani peníze, je tu báječná zpráva. Anička začala dělat i videoblog, ve kterém vás bude postupně navádět, jak se stravovat, jak si udržovat krásné tělo pomocí cvičení, a dokáže vám, že zdravý životní styl je investice na celý život, která se vyplatí!

Anička miluje spokojenost a výsledky, kterých na svých klientech dosahuje, což dokazují i její slova: „Ráda bych lidem nabídla takový způsob cvičení, který přinese nejen výsledky, ale i radost z pohybu samého. Vždy se snažím zaměřit na tvorbu symetričnosti, co se postavy týče, vyzdvihnout silné stránky jedince a podpořit přirozené dispozice. Svým klientům sestavuji stravovací plány, které je přivedou na cestu zdravého životního stylu, naučí se sami vnímat jídlo jako účinný prostředek k získání vysněné postavy a zjistí, že dieta nutně neznamená trápení. Od dětství jsem byla vedena jíst jen to nejlepší. Nic chemického, žádné uměle vytvořené potraviny ani polotovary a díky tomu mám zdravý a silný základ do života. Chci lidem předat své dosavadní zkušenosti s léčivými účinky potravin z přírody a jejich propojení s fitness životním stylem. Když jsem začala cvičit, v podstatě nikdo z mého okolí se pohybu nevěnoval a lidé se mi spíš vysmívali, že zatímco oni žerou, co si zamanou, já si pečlivě vybírám jídlo podle nutričních hodnot, a každý mi vnucoval, že tělo potřebuje všechno, na co člověk dostane chuť. Zatímco já jsem byla v létě se svým tělem spokojená, oni leželi doma na antibiotikách s tělem, co není díky důsledkům chemické potravy schopné ani fungovat, nebo si stěžovali, že si nemohou vzít plavky. Teď mě dost z nich žádá o radu, jak se sebou začít něco dělat.“

A abychom vám dokázali, jak nádherně můžete vypadat, můžete se nejkrásnější českou fitnesskou pokochat v naší galerii!

Mohlo by vás zajímat

Další články