Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Jak Míša Ochotská svedla ženatého chlapa: Šokovaná manželka se o nevěře dozvěděla z novin

Jak Míša Ochotská svedla ženatého chlapa: Šokovaná manželka se o nevěře dozvěděla z novin
Zdroj: archiv M. Ochotské
+ Dalších 11 fotografií
vztahy
Nedávno jsme vás informovali o tom, že porotce kulinářské show MasterChef Přemek Forejt (33) přiznal randění s Míšou Ochotskou (35). Ta dosud tvrdila, že má vztah s policistou Tomášem D. (42). Když s ním Ochotská začala randit, byl ženatý. Míša ale věděla, co chce a šla si za svým cílem. Policistova manželka se o pletkách svého chlapa dozvěděla z novin. Byl to šok, který jí totálně změnil život.

Kdyby Michaela Ochotská (35) nedávala na Instagram fotky s Přemkem Forejtem, nikdo by nezjišťoval, co ti dva spolu mají. Takhle každého začalo zajímat, jak dnes vlastně Ochotská žije. Přemek Forejt potvrdil krátký vztah a také řekl, že je rád, že vše už skončilo - psali jsme zde

Zdálo se, že Forejt leze bruntálskému policistovi do zelí. O vyjádření jsme požádali i pana Tomáše. Ten uvedl, že nemá potřebu cokoliv komentovat. Ozval se nám ale blízký zdroj z jeho rodiny a popsal, jak policistova manželka zjistila, že její muž randí s Ochotskou.

Manžela našla v novinách

"Pro ni to byla rána pod pás. O tom, že její manžel má Ochotskou, se dozvěděla až z Blesku. Byl to pro ni hrozný šok. Nejhorší na tom všem nebylo ani to zjištění, že jí je Tomáš nevěrný, ale to, že to řeší celá republika. Ona vůbec netušila, jak na fotky v bulváru bude reagovat rodina a známí," uvedl náš zdroj.

Přitom od května loňského roku bylo u nich doma jasno, že se něco děje. "Ochotská odhalovala Tomáše po částech. Jako kdyby hrála nějaký svlíkací poker. Dávala indicie na Instagram a přitom pořád novinářům říkala, jak si střeží své soukromí. Jasně ale věděla, že Tomáše jeho nejbližší okolí pozná. Na fotkách byly i části bytu," uvedl informátor.

Ochotská a podvedená si povídaly

V červenci už se na Instagramu Ochotské objevilo přání k narozeninám pro nového chlapa. Veřejnost netušila, že ten snový chlap Michaely Ochotské má doma manželku.

Když ho Ochotská začala ukazovat, vypadalo to, že manželství skončí a Ochotská si policistu nechá. "Největší úlet byl, že Ochotská pak začala Tomově manželce volat a sdělovat jí, jak to s jejím mužem má, co momentálně řeší a jak žijí. Líčila jí i věci z intimního života, které se odehrávaly v místě, které tehdy ještě považovala za domov," uvedl náš zdroj.

Rozvod a konec

Policistova manželka neváhala a začala věci rázně řešit. Požádala o rozvod a v březnu bylo její manželství rozvedeno. Dnes říká, že je ráda, že nechutné měsíce jsou už minulostí.

"Nezlobte se, ale nechci se k této hrůze vyjadřovat, je to definitivně za mnou. O rozvod jsem požádala po zjištění manželovy nevěry s Ochotskou, ale vše, co váš zdroj řekl, je prostě pravda," uvedla rozvedená paní s tím, že Tomášovým životem se zabývat už nepotřebuje a je ráda, že vše skončilo.

Míša Ochotská dál říká, že soukromí si střeží. "Já se o soukromí stejně nebavím, střežím si ho," uvedla v minulosti Ochotská. Je otázkou, zda Tomáš ví, na čem je. "Vypadá to, že Ochotská vedle sebe potřebuje někoho známého. Tomáš není ten typ, co potřebuje fotky v novinách a na Instagramu. A také to není žádný movitý podnikatel ani sportovní hvězda. On asi fakt věřil, že bude mít novou rodinu. Prodal byt a chtěl asi začít znovu," zakončil povídání náš bruntálský zdroj.

VÍCE ČLÁNKŮ K TÉMATU NAJDETE ZDE

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy