Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jak malé děti (5,6 a 8) umučily plameňáka v Jihlavě? Nekonečné minuty hrůzy a utrpení!

Kde se stala chyba ve výchově?
Případ brutálně ubitého plameňáka z jihlavské zoo otřásá veřejností! Tři malé děti ve věku 5,6 a 8 let naprosto bezcitně umlátily jedno zvíře a druhé je ve vážném stavu. Podle chovatele má cenu 2 tisíce eur (cca 50 tisíc korun). Jakmile na místo dorazila policie, děti se jí pouze vysmály. Tenhle případ je jasným důkazem selhání výchovy dítěte. Utýrané zvíře muselo zažívat neskutečná muka a utrpení těsně před svou smrtí.

Třem malým dětem se podařilo dostat do zoo přes plot, pak už si prakticky dělaly, co chtěly. Začaly po plameňácích házet kameny a následně jednoho z ptáků ukopaly k smrti. Další plameňák utrpěl spoustu zhmožděnin a jeho stav je vážný.

„Jednalo se o jednoho z našich nejlepších samců, otce nejméně osmi vzorně odchovaných mláďat,“ uvedl na sociálních sítích u fotografie ubitého ptáka zaměstnanec jihlavské zoologické zahrady.

Klukům se následně podařilo ze zoo zmizet, ale díky kamerovým záznamům byli zadrženi policejní hlídkou. Té se maximálně vysmáli a neprojevovali nad smrtí plameňáka žádnou lítost. Strach jim až nahnala přivolaná státní policie.

Po prohledání výběhu plameňáků se podařilo policistům a ošetřovatelům jihlavské zoo nalézt okolo třiceti kamenů, kterými nezbedná trojice dětí ubila jednoho z plameňáků. Stav druhého ptáka je velmi vážný, zatím není jasné, zda vůbec přežije. Mluvčí zoo Martin Maláč sdělil, že plameňáka nemůžou oddělit od hejna, jelikož by okamžitě zemřel na stres. Nezbývá nic jiného než čekat. Informoval o tom server Blesk.cz.

Díky včasnému zásahu přítomného elektrikáře bylo běsnění této trojice zastaveno. Kluci měli pravděpodobně pokračovat, jakmile ale zmerčili elektrikáře, dali se na útěk.

Je evidentní, že v tomto případě naprosto selhala výchova rodičů. Koneckonců to potvrdil i rodič jednoho z výtržníků, když s klidem prohlásil: „Jak mám vědět, kolik je mu, mám šest dětí, kdo si to má pamatovat.“

VÝZVA: Znáte některého z malých kriminálníků? Víte, o koho se jedná? Napište nám na REDAKCE@EXTRA.CZ.

Související články

Další články