Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jak kouká pedofil, když čeká na svou oběť? Přesně jako tady pan David! Tohle VIDEO je fakt síla!

Tento pán má rád mladé holčičky, a tak si s jednou z nich domluvil rande. Nyní o něm celá Velká Británie ví, že je to nebezpečný pedofil. Jak ho lapili při činu?

Britský pedofil David Hanson netušil, že tohle povídání se čtrnáctiletou dívkou na sociální síti Badoo mu změní život. Nyní o něm celá Evropa ví, že má pedofilní sklony a může být nebezpečný dětem. Za odhalením stojí organizace Dark Justice.

Temná spravedlnost je kontroverzní projekt, který na internetu vytipovává možné pedofily a pak je provokuje k činu. Když si pětačtyřicetiletý Hanson domlouval rande se čtrnáctiletou dívkou, tak netušil, že celá akce je režírovaná a on právě vlezl do léčky.

Hanson si myslel, že si právě domluvil sex s mladičkou Amandou, ale místo toho si domluvil jen schůzku s lovci pedofilů.

Když na domluvené rande v Newcastlu místo Amandy dorazili aktivisté, tak se Hanson sesypal. Bylo mu jasné, že ho nyní uvidí každý, kdo má internet. A nakonec ho vidí každý, dokonce i čtenáři eXtra.cz.

U soudu se pak Hanson hájil, že sex nechtěl, že si chtěl s Amandou jen povídat. Byl odsouzen k veřejně prospěšným pracím a má nařízenou sexuologickou­ léčbu.

Související články

Další články