Meghan si zahrála v Kriminálce New York, remaku Beverly Hills 90210 nebo seriálu Kravaťáci. Jenomže teď ji všichni znají jako snoubenku prince Williama. Doba se změnila a monarchie už není tak zkostnatělá. Proto si může Harry vzít, koho chce. Navíc královské potomky soustavně zajišťuje starší princ William a jeho Kate.

Jak se vlastně divoch Harry a sympatická brunetka seznámili? Prý je dala do kupy kamarádka. „Bylo to rande naslepo,“ svěřil se pár ve svém prvním videorozhovoru pro DailyMail.

„Jsem Američanka a nevyrůstala jsem v prostředí, kde by existovala královská rodina. Až teď poznávám, jak velký to má rozměr. Předtím jsem ho vlastně vůbec neznala,“ tvrdí Meghan s tím, že je dala dohromady jejich společná kamarádka. „Je milý? To byla jediná otázka, kterou jsem měla,“ říká herečka.

„Šli jsme na drink a najednou to šlo hrozně rychle a už jsme plánovali, co budeme dělat zítra,“ říká Meghan. „Byl jsem nesmírně příjemně překvapen, když jsem vešel do místnosti a viděl ji. Bylo osvěžující být najednou s někým, kdo je úplně mimo váš běžný okruh známých. Ona nevěděla moc o mě, já nevěděl nic o ní. Měl jsem konečně možnost začít něco od úplného začátku, krok po kroku se s ní poznávat ,“ vysvětluje Harry.

Párečku stačily dvě rande a už zamířili na společnou dovolenou do divočiny, daleko od fotografů, kde spali jenom pod stanem. „Bylo skvělé se takhle poznávat,“ uzavírá šťastný Harry.