Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jak Jindra z Ulice zvládne svůj porod? Máme pro vás unikátní videoukázku

+ Dalších 24 fotografií
V Ulici se máte na co těšit, protože tento týden půjde opravdu do tuhého. Jindra si stále myslí, že jí do porodu zbývají tři týdny, ale to se holka přepočítala. Miminko se narodí už tento týden. Jak se k tomu všemu postaví otec Bedřich? A co chudák Anička, která si celý život přála mít vlastní děti, ale bohužel nemohla a Bedřich jí zasadil takovou ránu?

Jindra byla až do poslední chvíle přesvědčena o tom, že se jí malá dcera narodí až za několik týdnů. Jenomže holčičce se chtělo na svět v ten nejméně vhodný okamžik. Jindra dostala silné kontrakce a pak už to šlo ráz na ráz.

Problém je, že i když je malá už na světě, tak blonďatá skladnice pro ni stále nemá jméno. To ale není jediný problém, který Jindru trápí. Nikdy nechtěla rozbít rodinu Bedřicha a Aničky, ale bohužel se tak stalo.

Jak se Bedřich popere s otcovstvím? A co chudák labilní Anička? Přenese se přes tuto těžkou životní etapu a najde si k Bedřichovi zpátky cestu? Jindra je na jednu stranu šťastná, že má tak krásnou holčičku, ale na druhou se obává, zda zvládne náročnou výchovu dítěte, protože není zrovna už nejmladší maminkou.

Související články

Další články