Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Jak ji Bůh stvořil: Nahé tělo Hany Mašlíkové zakrývá jen sako, ke žhavé fotce připojila vzkaz pro ženy

Hanka Mašlíková se ukázala nahoře bez.
Zdroj: se souhlasem Hana Mašlíková
+ Dalších 8 fotografií
žhavá hanka

Česká modelka a moderátorka Hana Reinders, za svobodna Hana Mašlíková, se ukázala v celé své kráse. Na své sociální sítě umístila fotku, kde její vypracované tělo halí pouze černé oversize sako. Hana k odvážnému snímku přidala i poselství pro své fanynky.

"Málo sebevědomá žena se šikanuje uvnitř své hlavy více, než ji šikanuje její okolí… přišel čas s tím přestat, dámy!," uvedla na Instagramu modelka Hanka Mašlíková, která je na fotce nahá, pouze v saku a černých botách na podpatku.

Komentáře plné chvály

Pod příspěvkem se hned objevila spousta komentářů oslavujících její krásu. "Hanko, jste nádherná, vážně krásná i duše," píše sledující jitkakodlova. "Balzám na oči, krásná jsi, Hani," přidává se janlenkovic. "Haniiii wau, rozpadl jsem se na molekuly," dodává boboes22.

Její vzkaz ženám zaujal například uživatelku ka.petus. "Díky, je třeba si to připomínat, možná by to mohlo být povinné téma při základech společenských věd," uvedla.

DOPORUČENÉ VIDEO: Hana Mašlíková o výchově syna


Hanka s manželem vychovává malého raubíře a nemá se za co stydět, opravdu má postavu bohyně, na které tvrdě dře. Krásná blondýnka maká pravidelně ve fitku a s fanoušky sdílí svůj životní styl. Čas od času zapojí i své fanoušky a spolu se svým parťákem přidává výzvy pod názvem "Mašle challenge". Tento obsah se nadšencům pro cvičení zalíbil a Hana je motivuje k fitness úkolům.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy