Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jak jednotlivá znamení snášejí stárnutí? Beran je věčně mladý. Býk tloustne

Zdroj: Profimedia
Stárnutí není nikdy snadné. Zvláště pro ženy je obtížné sledovat, jak jim odchází krása. Přístup k přibývajícímu věku se ale přesto liší. Jsou i takoví, kteří se k němu snaží přistupovat sportovně a brát život s nadhledem. A jak ke stáří přistupují jednotlivá znamení?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Beran přibývající léta neřeší. Snaží se užívat života takového, jaký je, a když ho náhodou rozbolí záda, většinou se to rozhodne ignorovat. Žije přítomností a až do pozdního věku se chová jako mladík. Ženy ve znamení Berana o sebe nikdy nepřestanou pečovat.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býci jsou labužníci ve všech ohledech. Hlavně co se týká jídla, které ale způsobuje to, že Býci přibývají na váze. Na stará kolena jsou z nich obvykle tlouštíci. Pokud se jim podaří svoje choutky potlačit, jejich fyzička se nebude zhoršovat. V opačném případě jim bude dělat problém i vstát.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci si určí svůj cíl už v mládí a jdou za ním hlava nehlava bez ohledu na věk. Rozhodně nečekejte, že se budou v pozdějším věku vracet brzo domů. Blíženec bude pařit i v důchodu. Stáří ho nebude omezovat ani v jeho kariérním postupu.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Pro Raka je důležité rodinné zázemí. Se stejnou láskou, jakou rodinu zakládá, se následně stará o vnoučata. Z Raků se stávají klasické babičky a dědečkové, za kterými prostě chcete jet každé prázdniny na chatu, protože budete mít navařeno.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Lvi jsou v důchodu velice rozvážní a trvá jim dlouho, než se k něčemu rozhoupou. Jsou ale stejnou autoritou pro okolí jako v mládí. Oni totiž touží být vzorem. Musí cítit, že si jich okolí váží, jen tak budou spokojení.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Panny jsou negativní již v mládí, a pokud se dostanou do babičkovského věku, je to s nimi téměř k nevydržení. Mají sklony k tomu být kritické, a pokud s nimi chcete být zadobře, je potřeba to skousnout. Panna se změní jen těžko.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váha se o sebe bude starat až do smrti. Snaží se zamezit jakémukoli vzniku vrásek nebo se je alespoň snaží zakrýt. Ve většině případů se nebrání ani plastickým operacím, pomocí kterých se snaží omladit. Přehnaná snaha se ale někdy nevyplácí.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Štír je skálopevně přesvědčen o svých názorech a vnucuje je ostatním, i když jsou z hlediska omladiny zastaralé. On ale neustoupí. Vždy si trvá na svém, jelikož je zvyklý, že mu veřejnost naslouchá. V mladém věku bývá často na vedoucích pozicích.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Střelci jsou na tom podobně jako Berani. Stáří si prostě nepřipouštějí a žijí život naplno. Většina z nich nepomýšlí na narozeniny jako na utrpení, ale jako na příležitost sejít se po dlouhé době se svojí rodinou.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Kozorozi mají vše naopak. Jako děti jsou moudří a mnohdy přehnaně vyspělí. S přibývajícím věkem ale jejich povaha dětinští. Pokud máte dědečka Kozoroha, pravděpodobně s vámi bude hrát fotbal. Jeho prostě nic nezastaví.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Vodnáři jsou na tom podobně jako Kozorozi. V dětství jsou uvědomělí až hrůza, ale v dospělosti si to plně vynahradí prováděním vylomenin, které by člověka v jejich věku rozhodně nenapadlo dělat. Stáří je pro ně zábava.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

To Ryby jsou na tom jinak. Ze stáří totiž mají panickou hrůzu. Nejraději by se ho ani nedožily. V důchodovém věku tiše trpí a jsou převážně zalezlé doma, kde se koukají na televizi. S rodinou se vídají pomálu.

Související články

Další články