Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Proutník chodil se 17 ženami najednou, ani jedna nic netušila! Prozradila ho náhoda, která vás dostane

Tenhle Číňan je vlastně takový novodobý hrdina.
Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Další fotografie
Tak to je gól! Nejenže tenhle borec zvládl chodit se 17 ženami najednou, ani jedna o dalších sokyních v lásce neměla nejmenší tušení.

Všechny jeho avantýry praskly najednou úplnou náhodou. Nejmenovaný Číňan skončil po nehodě v nemocnici. Neměl ale tušení, že lékaři obvolali všechny jeho známé, aby se o něho nebáli. U jeho nemocničního lůžka se v návaznosti na to sešlo všech jeho 17 přítelkyň. Chtěli bychom vidět jeho výraz ve chvíli, kdy se mu tam vedle sebe naskládaly.

Jak se nakonec ukázalo, zkušený proutník v tom uměl dobře chodit. S některými chodil už přes deset let, jedna plánovala svatbu a jedna dokonce čekala jejich dítě.

Jak píše The Daily Telegraph, pro sukničkáře jeho chování nebude mít jen citovou dohru, ale zřejmě skončí i u soudu. Čelí totiž zatím jen obvinění z podvodu. Ukázalo se totiž, že od svých přítelkyň kasíroval peníze, chlubil se titulem inženýra, ačkoli na vysokou nikdy nechodil.

Až mu soud uloží přítelkyním peníze vrátit, navrhujeme, aby si na svoje dluhy vydělal v nějakém skupinovém kurzu pro nezadané. Protože chodit se 17 ženami najednou, to je hodné obdivu.

Související články

Další články