Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Jak je to s krásou kamarádky Terezy H.? Simona vypadá bez Photoshopu jako odulá Marfuša! FOTKY

Zdroj: archiv
+ Dalších 31 fotografií
Simona H. (23), kamarádka zadržené Terezy H. (21), si potrpí na luxus. Na svých sociálních sítích se prezentuje jako dáma z vyšší společnosti, která zbožňuje drahé dárky, dovolené a takový ten povrchní způsob života. Ráda se chlubí profesionálními snímky, na kterých jí to vcelku sluší, ale skutečnost je bohužel poněkud jiná.

Tereza H. sedí v jedné z nejhorších věznic na světě, její kamarádka si dělá ze své nechtěné popularity slušný byznys.

Pro portál Blesk.cz se vyjádřila, že by ráda nějak zúročila svoji rychle nabytou slávu. Je moc ráda, že se o ni zajímají média, a hodlá toho řádně využít. Simona H. se netají tím, že pracovala jako escort ve Švýcarsku.

Blonďatá Simona miluje luxus, drahé značky, nákladné dovolené a život na vysoké noze. Někteří lidé však na sociálních sítích tvrdí, že to je jenom přetvářka a Simona má trvalé bydliště na úřadě, neplatí daně a vůbec to nemá tak růžové, jak prezentuje.

Otázkou zůstává, kde je vlastně pravda. Simona ráda ukazuje své fotky, které jsou profesionálně upravené. Na nich vypadá hezky a pro potenciální zákazníky lákavě. Když se ale podíváte na její snímky bez retuše, tak to žádná sláva není.

Simona není vůbec tak pohledná jako na fotkách, které nejednou viděly Photoshop, a také má pár kilo navíc. Srovnejte její profesionální snímky a ty z ulice. Možná budete velmi překvapeni, jak tahle dívka doopravdy vypadá.

Související články

Další články