Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Jak je to možné? Sexy Hanka Holišová je zpět a zase to rozjede v show Tvoje tvář má známý hlas!

Hanka Holišová je zpátky v akci.
Zdroj: TV Nova
Vítězka první řady fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas se vrátí na místo činu! V první epizodě druhé řady, která startuje tuto neděli ve 20.20 na Nově, usedne jako speciální host do poroty. Zároveň si pro diváky připravila speciální číslo, kterým otevře celou druhou řadu.

Diváci se můžou těšit na sexy choreografii i perfektní proměnu. A jaký byl pro Hanku návrat na pódium Tváře? „Bylo to úplně stejný, spíš bych řekla, že to bylo ještě v něčem horší, že si to člověk nechce pokazit a nechcete si udělat ostudu před nastoupeným novým týmem. A nezklamat svoje fanoušky a diváky, takže v tomhle to bylo horší.“

Změnilo se v životě herečky něco od vítězství první řady? „Především jsem tady poznala úžasnou partu lidí a celé natáčení byl neskutečný adrenalinový zážitek.“

Ve druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas se představí osm nových soutěžících, kteří se každý týden promění ve velké osobnosti světové i české populární hudby.

Miroslav Etzler, Marta Jandová (42), Ivana Jirešová, David Gránský, Markéta Procházková, Roman Vojtek, Anna Julie Slováčková a Jan Cina budou také bojovat o finanční výhry pro dobročinné účely. Nová řada nejúspěšnější show posledních let bude plná neuvěřitelných vystoupení, speciálních čísel a překvapení.

Související články

Další články