Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Jak je na tom Schumacher? Mrazivá slova jeho přítele vyvolala vášnivé reakce mezi fanoušky

Jak na tom je?
+ Dalších 7 fotografií
Před více než čtyřmi lety se stala tragická nehoda, kdy pilot F1 Michael Schumacher utrpěl během lyžování v Alpách těžké poranění hlavy. Tento hrůzný okamžik navždy změnil charismatickému pilotovi život. Zranění sice přežil, jeho stav je ale několik let velmi vážný a doktoři ani rodina se k jeho stavu nechtěli vyjadřovat. Bývalý výkonný ředitel stáje Ferrari však před nedávnem promluvil.

Koncem roku 2013 spadl Michael Schumacher na lyžích a nešťastně se uhodil do hlavy o kámen. Následně upadl do kómatu a od té doby se mu zcela změnil život.

Schumacher sice podstoupil několik operací, ale ty nepřinesly pozitivní výsledky. I přes permanentní péči lékařů a vyškolených zdravotníků se jeho stav vůbec nelepší. Chvílemi se i spekulovalo o tom, že se pilotův stav zlepšil a měl začít chodit, to však následně popřela jeho mluvčí Sabine Kehmová.

Bývalý výkonný ředitel závodní stáje Ferrari a současný šéf Mezinárodní automobilové federace FIA Jean Todt, který pilota pravidelně navštěvuje u něj doma, nedávno pronesl mrazivá slova.

„Děkuji Bohu, že mám k Michaelovi přístup. Ale jeho zdraví je jen rodinnou záležitostí. Je obklopen svými nejbližšími a to je pro něj nejdůležitější. Myslím, že je čas nechat Michaela žít v klidu,“ řekl Todt pro La Nación.

Co tím přesně myslel? To už neupřesnil. Jeho slova hodně komentují fanoušci. Objeví se někdy Michael mezi svými fanoušky? Šance je bohužel mizivá…

Mohlo by vás zajímat

Další články