Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jak je na tom pejsek Marley, kterého mučil páníček? To ví jen tyran z Prachatic: Je stále majitelem!

Tyran je stále majitelem pejska, kterého mučil.
Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
Minulý týden otřásl Českem případ týrání štěňátka z Prachatic. Jeho majitel Jakub L. (24) ho málem zmrzačil kvůli loužičce. Pejsek jménem Marley jen nyní v péči veterinární kliniky, kde je o něj dobře postaráno. Když se ale lidé začali ptát, jak na tom štěně je, přišel šok. Tyran je totiž stále veden jako jeho majitel, a tak mohou zaměstnanci zařízení sdělovat veškeré informace pouze jemu.

„Informace o stavech našich pacientů podáváme pouze majitelům a referujícím lékařům. Děkujeme za pochopení.“ Těmito slovy odbyla pražská veterinární klinika mnohačetné dotazy nejenom pejskařů, které zajímá, jak na tom mučené štěňátko Marley je.

Na tom by nebylo nic špatného. Lidé jsou spíš rozladěni z toho, že čtyřiadvacetiletý Jakub L. z Prachatic, který pejska kvůli loužičce málem zmrzačil, je stále jeho majitelem.

„Jak informován majitel? On pejska přizabije a jen on může být informován, co to je za blbost?“ ptá se Olga. A Jarda se připojuje: „Doufám, že nejsem jediný, kdo si říká, aby je snad nenapadlo vrátit Marleyho tomu…“

Tyran Jakub se nyní kaje, lidé mu to ale nevěří. „Nesu plnou zodpovědnost za to, co se stalo, je mi to velmi líto a moc mě to mrzí. Všechny náklady spojené s léčbou Marleyho beru na sebe a vše uhradím, což jsem vypověděl také při výslechu na policii,“ řekl Prachatickému deníku Jakub L.

Většina internetových diskutérů si myslí, že se těmito slovy chce Jakub vyhnout trestu. Nebo si alespoň dopomoct k jeho zmírnění. Hrozí mu až dva roky za mřížemi, o čemž bude rozhodovat soud.

Související články

Další články