Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak je na tom nyní Petr Novotný? V horším stavu z něj je teď spíš jeho rodina!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
Před lety populární novácký bavič Petr Novotný (70) se nedávno zase ocitl na pokraji smrti, když mu selhaly všechny životně důležité orgány, a lékaři ho dlouho museli oživovat. Jenže jen co se dostal ze špitálu, už zase svým příbuzným přidělává vrásky.

„Táta je od neděle doma a vyloženě pookřál. Máma už ho zase peskuje, protože má nějaké restrikce ohledně potravin, a do toho oslava narozenin jeho zeťáka. Takže se grilovalo a byl dort a táta hodoval a máma bědovala, no prostě u nás už je zase všechno v pořádku,“ uvedl jeho syn Pavel.

Bavič musí dvakrát týdně docházet na kontroly. „Pro něj je podstatné, že je doma. Nemocnice nenávidí, a to i přesto, že mu v Ústřední vojenské nemocnici v Praze ve Střešovicích opět zachránili život a fantasticky se o něj starali,“ pokračuje synátor.

Petr Novotný za poslední dva roky tolikrát bojoval o holé bytí, až je zázrak, jakou má vůli k žití, a jak všechny zdravotní problémy překonal. "Nedivím se mu, že potom, co si všechno prožil, je šťastný doma u svého čtení a ledničky. Opět utekl hrobníkovi z lopaty a máme ho doma, za což jsme celá rodina nesmírně šťastni,“ dodal Pavel, podle kterého média poslední zprávy o nutné operaci prostaty přifoukla. Jde prý vzhledem k ostatním potížím o banální problém.

Související články

Další články