Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Jak je na tom Michael Schumacher (50): Rodina po 5 letech prolomila HRADBU MLČENÍ

Manželka Corinna promluvila v dokumentu.
Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
LEGENDA F1
Po téměř šesti letech rodina Michaela Schumachera (50) prolomila hradbu mlčení. Jeho nejbližší promluvili v rámci nového dokumentu, který bude představen tento týden v Cannes. Film, který je jednoduše nazván Schumacher, má přijít do kin letos v prosinci.

V dokumentu bude vypovídat Schumacherova žena Corinna (50) a jeho otec Rolf (73). Sám Schumacher nebyl od roku 2013, kdy se mu stala osudová nehoda na lyžích, na veřejnosti spatřen. Dojde tak k historickému momentu, kdy manželka a otec poprvé od nehody promluví před kamerami o životě legendy Formule 1.

Očekává se, že silný příběh Michaela Schumachera (50) ovládne kina hlavně v Německu a ve Švýcarsku. Velkým tahákem filmu bude již zmíněná Michaelova žena Corinna (50), která se ke zdravotnímu stavu bývalého závodníka vyjadřovala jen zřídkakdy.

Trailer k filmu bude představen tento týden na filmovém festivalu v Cannes. Producenti uvedli, že dokument byl natočen letos právě k příležitosti Schumacherových 50. narozenin, které slavil v lednu, a zároveň k výročí 25 let od získání prvního světového titulu v roce 1994. Filmaři slibují, že diváci budou moci vidět unikátní a dosud nezveřejněné archivní záběry rodiny Schumacherových.

„Film zobrazuje nejen úspěšnou kariéru, ale i mnoho aspektů složitého člověka,“ uvádí producenti. Informuje o tom britský deník Daily Mail.

Dokument ukáže Michaela jako neomylného a odvážného závodníka Formule 1, ambiciózního sportovce, dokonalého mechanika s jedinečným technickým talentem, jako spolehlivého týmového hráče, ale i jako muže, který miluje svoji rodinu.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy