Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jak je na tom Karel Gott ve skutečnosti? Neleží v nemocnici, popíjí pivečko

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Známe pravdu!
Znovu se vyrojily spekulace, že se má zdravotní stav Karla Gotta (80) zhoršovat. Mluvilo se dokonce i o hospitalizaci. „To je holý nesmysl,“ řekla eXtra.cz zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová. Mistr tráví víkend doma na Bertramce nad hromadou fotek a s pivkem v ruce!

Zdravotní stav Karla Gotta (80) se zhoršil a leží v nemocnici? Ani náhodou, Mistr je ve skvělé formě a celý víkend je zabrán do práce!

Už v sobotu pozdravil Gott fanoušky ze snímku, na které se probírá fotkami z dob minulých a pije u toho pivko. "A teď se konečně pouštím do fotek," vzkázal ze své kuchyně ve vile na Bertramce.

Ani důkaz místo slibů však nezastavil nové spekulace o zhoršení jeho zdravotního stavu.

"To je holý nesmysl, pan Gott hospitalizovaný není. Navíc včera pro své příznivce zveřejnil svou aktuální fotografii na sociálních sítích," vyvrátila fámy zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová.

Fanoušci tak mohou případné obavy hodit za hlavu. A dlužno dodat, že Karel vypadá na snímku opravdu výborně. Taková situace panovala ještě před třemi dny. Jenže ve čtvrtek vyšlo najevo, že pan Karel Gott trpí akutní leukemií.

DÁLE MŮŽETE ČÍST:

Karel Gott má akutní leukemii! Se zlou nemocí bude bojovat, slíbil fanouškům

Akutní leukemie! Karel Gott ukázal, jak bojuje se zlou rakovinou, která se vrátila

Prosím o klid, požádal Gott a ukázal novou fotografii

Co vše nyní Mistra ohrožuje? Promluvil odborník

Související články

Další články