Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jak Hrdlička loví holky v Praze? Pomáhá mu v tom milionářský synek. Tohle se Lucie neměla dozvědět

Tenhle obrovský resort by mohl vyprávět, co se tam děje za věci.
Zdroj: Oficiální zdroj, profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Kdyby se teď už bývalý snoubenec Lucie Borhyové (37) Michal Hrdlička (26) mohl zahrabat, tak by byl tak sto metrů pod zemí. Po provalení svých záletů ho prostě po boku fešné moderátorky už asi neuvidíme. Zjistili jsme, jak takový noční tah Prahou vypadá a kam se vozí sexuchtivé dívčiny.

To, že je Michal Hrdlička pařmen každým coulem a parťáka mu dělá kolega Petr Suchoň (31), Lucie Borhyová (37) musela vědět. Jenže si asi myslela, že po narození dcery Lindy (1) se to změní. Jenže ejhle, ono se to snad ještě zhoršilo.

Doma měl unavenou dvojnásobnou maminu, tak proč si nevyrazit do noční Prahy, že? Nesekundoval mu u toho jen Suchoň, ale další kolegové ze sportovního oddělení, a že šlo o opravdu divoké večírky, kde alkohol tekl proudem a o krásná děvčata nebyla nouze. Michal podle webu Blesk.cz všechny rád zval do podniku Infinity, který patří jeho rodičům.

A když mu zrovna nedělala společnost Inna Puhajková či nějaká sličná servírka (o ní informoval expres.cz), tak nepohrdl jinými děvčaty, nejraději prý má blondýnky. A kdo u těchto akcí nemohl chybět?

Samozřejmě že nikdo jiný než miliardářský synek Jakub Malina. Ten je stejně jako Hrdlička rád středem dívčí pozornosti, ukazuje, kolik peněz má a v jakém luxusu si žije. I když Malina a Hrdlička na první pohled vypadají jako klobouček klouzka po dešti, tak na dívky jejich peníze působí jako med na hladovou vosu.

Když je rybka na háčku, kam s ní pak vyrazit a dokončit noční dobrodružství? Přeci je Michal nemohl vozit k Lucce domů do Březiněvsi, kde spolu bydleli. Od toho má ale kámoše, jako je Jakub, který ho s holkami přece nemohl nechat ve štychu.

Dívky z noční Prahy pak vozili za Prahu do Velkých Popoviček, kde rodiče Maliny vlastní luxusní Parkhotel. A tam se v nádherných pokojích musely dít věci! Kdyby mohly stěny mluvit, tak by nám asi povyprávěly spousty pikantních příběhů.

Jenže s Michalovými zálety už Lucii došla trpělivost a sporťáka vyhodila i s věcmi z domu. Ten se neubytoval v Parkhotelu, který mu měl sloužit jako šmajchl kabinet, ale podle webu expres.cz se měl vrátit se svěšenou hlavou zpět k rodičům do svého dětského pokojíčku.

Související články

Další články