1. Pokud se vám opravdu líbí, dělejte, že o něj vůbec nestojíte!

Je to naprosto absurdní, ale přesně takhle to ve skutečnosti funguje. Čím víc ho máte na háku, tím víc se o vás bude zajímat. Raníte jeho ego a to rozhodně nezvládne! Pokud je to úplný blb, začne vás okamžitě pomlouvat, že jste namyšlená nebo že jste běhna. Tím pádem rovnou i zjistíte, co je chlapec zač a jestli má cenu s ním ztrácet čas. Pokud je ale co k čemu, bude se mu to líbit, a když ho budete ještě trochu popichovat, bude v sedmém nebi a už nikdy nebude chtít jinou.

2. Předstírejte, že máte pořád co na práci!

Je úplně jedno, že ležíte doma na gauči v pyžamu, čučíte na Kardashianky a nemáte do čeho píchnout. Pokud vám zavolá, že chce něco podniknout, nesmíte mu na to hned kývnout. Vypadalo by to, no, že nemáte do čeho píchnout, a tak přiběhnete na zavolání. A to se nesmí stát!

3. Když spolu telefonujete, zavěste jako první!

Většinu hovorů byste měla ukončit slovy: Už musím jít, mám ještě něco na práci! Dáte mu tak najevo, že kromě něj pro vás existují i jiné věci. A je nejen dobře to dát najevo jemu, ale taky si to sama uvědomit. Ono totiž pokud se váš vesmír začne točit hned v začátku vztahu pouze kolem něho, spějete tak ke zdárnému konci. Ke konci přátelství s ostatními lidmi ve vašem životě, ke konci kariéry i ke konci zdravého rozumu. Navíc ho s takovým přístupem brzy přestanete bavit, takže na to pozor.

4. Nikdy se kvůli němu neomezujte!

Neradíme vám tady, aby se z vás automaticky stala rozmazlená, bezohledná fiflena, která není schopna kompromisu, nechápejte to špatně. Jde spíš opět o to, že se nesmíte nechat omezit. To samozřejmě platí i obráceně. Protože pokud se váš život začne točit pouze kolem nějakého protějšku a neumíte žít sami se sebou, ani vztah vás neučiní šťastnými. Vaše problémy se jen prohloubí a vy nikdy nebudete šťastní.

5. Buďte upřímní!

Pokud máte dost jakýchkoliv her, které se ve světě vztahů hrají, tak se na ně vykašlete a buďte jednoduše upřímní. Není nic víc osvěžujícího než si na nic nehrát!