Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak ho spolehlivě dostat tam, kam potřebujete! Dámy, pozor, s tímhle návodem si ho dokonale omotáte kolem prstu!

Dostaňte ho na lopatky!
Vztahy jsou nekonečná hra, kterou hrajeme celý život. Jenomže pokud nejste zrovna zkušeným hráčem, můžete to mít docela těžké. Je to totiž pořád dokola: Když ho chcete vy, nechce on vás, když chce on vás, nechcete ho vy! Je to únavné, ale budete se divit, má to něco do sebe!

1. Pokud se vám opravdu líbí, dělejte, že o něj vůbec nestojíte!

Je to naprosto absurdní, ale přesně takhle to ve skutečnosti funguje. Čím víc ho máte na háku, tím víc se o vás bude zajímat. Raníte jeho ego a to rozhodně nezvládne! Pokud je to úplný blb, začne vás okamžitě pomlouvat, že jste namyšlená nebo že jste běhna. Tím pádem rovnou i zjistíte, co je chlapec zač a jestli má cenu s ním ztrácet čas. Pokud je ale co k čemu, bude se mu to líbit, a když ho budete ještě trochu popichovat, bude v sedmém nebi a už nikdy nebude chtít jinou.

2. Předstírejte, že máte pořád co na práci!

Je úplně jedno, že ležíte doma na gauči v pyžamu, čučíte na Kardashianky a nemáte do čeho píchnout. Pokud vám zavolá, že chce něco podniknout, nesmíte mu na to hned kývnout. Vypadalo by to, no, že nemáte do čeho píchnout, a tak přiběhnete na zavolání. A to se nesmí stát!

3. Když spolu telefonujete, zavěste jako první!

Většinu hovorů byste měla ukončit slovy: Už musím jít, mám ještě něco na práci! Dáte mu tak najevo, že kromě něj pro vás existují i jiné věci. A je nejen dobře to dát najevo jemu, ale taky si to sama uvědomit. Ono totiž pokud se váš vesmír začne točit hned v začátku vztahu pouze kolem něho, spějete tak ke zdárnému konci. Ke konci přátelství s ostatními lidmi ve vašem životě, ke konci kariéry i ke konci zdravého rozumu. Navíc ho s takovým přístupem brzy přestanete bavit, takže na to pozor.

4. Nikdy se kvůli němu neomezujte!

Neradíme vám tady, aby se z vás automaticky stala rozmazlená, bezohledná fiflena, která není schopna kompromisu, nechápejte to špatně. Jde spíš opět o to, že se nesmíte nechat omezit. To samozřejmě platí i obráceně. Protože pokud se váš život začne točit pouze kolem nějakého protějšku a neumíte žít sami se sebou, ani vztah vás neučiní šťastnými. Vaše problémy se jen prohloubí a vy nikdy nebudete šťastní.

5. Buďte upřímní!

Pokud máte dost jakýchkoliv her, které se ve světě vztahů hrají, tak se na ně vykašlete a buďte jednoduše upřímní. Není nic víc osvěžujícího než si na nic nehrát!

Související články

Další články