Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Jak ho nedohnat k šílenství nebo k sebevraždě hned v začátcích vztahu

Úkol zněl jasně: Chytit a udržet! A to co nejdéle to půjde!
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Může se to jevit jako nadlidský úkol. Pravdou ale je, že chlapi jsou mnohem jednodušší, než si myslíme. Nejsou moc schopni adaptace na okolí, ale zato jim ke štěstí stačí málo. Přinášíme vám pět tipů, jak zvládnout začínající vztah, aby vydržel a všichni žili šťastně až do smrti.
  1. Když vám neodepisuje, s největší pravděpodobností asi zrovna něco dělá. Je velice malá šance, že jeho neodepisování má nějaký hlubší podtext typu už se mnou nechce mluvit, ztratil zájem nebo mě někde podvádí. Prostě zrovna nemůže, až bude k dispozici, ozve se. Pokud sama sebe trýzníte dramatickými spekulacemi a vytváříte si v hlavě seriál Tak jde čas, je to jenom váš problém. Nedostatek sebevědomí rozhodně neurychlí to, v jakém intervalu odepíše, takže se trápíte zbytečně.
  2. Přestaňte ho frustrovat během práce nebo přímo po práci. Muži na rozdíl od nás nejsou naprogramováni zvládat víc věcí najednou, jednoduše pro to, že mají potřebu být nejlepší v tom, co právě dělají. Proto vás nepozve k sobě na večeři, když ví, že ještě musí sestříhat video. Nehledejte v tom žádnou anální hloubku. Buď dělá jedno, nebo druhé. Obojí naráz je nemožné. Proto ho přestaňte tyranizovat otázkami, kam večer půjdeme, co si vezmeme na sebe a miluješ mě ještě, když je v práci. Nemá čas se zabývat vašimi city, to, že vy se v práci kopete do zadku, neznamená, že to tak mají všichni, že jo. Pokud tohle zvládnete a nebudete ho celý den štvát, o to víc se na vás bude těšit a večer si pravděpodobně i víc užijete.
  3. Definování vztahu od úplného prvopočátku. Pokud si to po vás vyloženě nevyžádá, nesnažte se nic definovat. (A on to nikdy nevyžádá sám od sebe, pokud ano, máte jiný druh problému, váš milý je tak trochu pussy neboli buchta.) Je pro vás skutečnou nezbytností vědět, jestli jste jeho holka, přítelkyně nebo partnerka? Když po něm budete chtít takovou analýzu, asi vám řekne, ať mu tam s ní vlezete.
  4. Nechte ho na pokoji, když je s kamarády. Vy taky potřebujete občas holčičí pokec, nebo ne? Společné mejdany jsou super, ale přece ho nebudete tahat na kafe, kde všechny budete řešit Verčin rozchod. Takže když bude chtít vyrazit s klukama, není to zákonitě konec vašeho vztahu. Konec nastane tehdy, pokud se z toho zjančíte a začnete být nesnesitelná. Nechte ho, ať si stihne dát v klidu aspoň pivo, než ho začnete stíhat selfíčky s holkama. Pokud ovšem jeho nejlepší kámoš není Charlie Sheen a nemá třeba rozlučku se svobodou. V tomto případě naopak udělejte všechno, abyste se na tu party dostala, a doporučujeme to selfie poslat s odhalenými bradavkami.
  5. Buďte jeho nejlepší kámoš. Jasně, asi s ním nepůjdete do bordelu. (Vlastně proč ne, třeba by to byla fajn předehra.) Ale buďte tu pro něj taková, jaká jste. To je úplně jedno, že jeho bývalá je pornoherečka nebo vysportovaná barbína, se kterou nemáte nic společného. A díky bohu za to, vždyť jim to taky nevydrželo. Takže není nutné do postele uléhat s čerstvým make-upem a půl dne nejíst, abyste měla ploché břicho. On ví, jaká jste, a takovou si vás vybral, stejně jako vy jste si vybrala jeho. Muži potřebují parťáka, vy se ho taky nesnažíte předělat, tak proč byste to měla dělat sama. To, co oni skutečně potřebují, je posluchač. Muži zoufale touží, aby je někdo poslouchal. Takže mu pořiďte psa a nebo s ním večer zasedněte k nejnovější Mafii a buďte trochu kámoš.

Související články

Další články