Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jak Gottova žena smazala kamarády aneb času vánoční pohody vždy předchází sychravý temný podzim

Karel se na Ivanku může spolehnout!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Karel Gott přichází o kamarády. Jedním z odkopnutých mužů je i zpěvák Milan Drobný. To je ale vrchol ledovce. Víme, co se děje na Bertramce ve skutečnosti. Gott se má fajn a jeho Ivanka mu s dokonalou pečlivostí kontroluje snad i frekvenci dechu.

Ivana Gottová (40) není ve společenských kruzích brána pouze jako kladná postava. Svého Káju sice miluje a má ho asi i ráda, ale je tam jedno velké ALE.

V posledních letech začala Ivana ovládat i pracovní život svého chotě. Ten soukromý zmákla mnohem dříve. Aby to nevypadalo, že Karlem smýká sem a tam, tak vznikl institut mluvčí. Takže za Gotta mluví tisková mluvčí. Ale kdo jí dává podklady, to tušíme všichni.

Karel Gott (77) je po těžké nemoci a měl by odpočívat. Možná občas namalovat nějaký obraz, jednou za rok vyprodat O2 arénu, ale jinak mít klid. Místo toho se Karel otáčí jak myš lapená v hrnci. K tomu ještě staví nákladný srub v pohraničí, což je velký nápor na nervy.

Je dobře, že Ivanka mu hodně pomáhá. Třeba mu pomáhá číst zprávy v jeho telefonu a kontroluje obsah. Když by to Karla mohlo ranit, tak se zpráva smaže. To je opravdu krásná péče. Někdy je dobré smazat rovnou i odesílatele, jako se to stalo Drobnému. Prostě je třeba Gotta udržovat v klidu a vzkazy od kamarádů by ho přece mohly tolik unavit!

Držíme Karlu Gottovi palečky, aby na čas vánoční načerpal hodně energie. Podzim je psychicky náročným časem pro každého jedince a je dobře, že Gott má pro sychravé dny oporu. Mohou spolu odpočívat třeba u televize a sledovat pohádky. Krásná pohádka je třeba ta o Dorotě Máchalové a peklu, které bylo spravedlivé. S čerty nejsou žerty, tak se legendární filmová pohádka jmenuje.

Související články

Další články