Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Jak Gottova žena smazala kamarády aneb času vánoční pohody vždy předchází sychravý temný podzim

Karel se na Ivanku může spolehnout!
+ Dalších 13 fotografií
Karel Gott přichází o kamarády. Jedním z odkopnutých mužů je i zpěvák Milan Drobný. To je ale vrchol ledovce. Víme, co se děje na Bertramce ve skutečnosti. Gott se má fajn a jeho Ivanka mu s dokonalou pečlivostí kontroluje snad i frekvenci dechu.

Ivana Gottová (40) není ve společenských kruzích brána pouze jako kladná postava. Svého Káju sice miluje a má ho asi i ráda, ale je tam jedno velké ALE.

V posledních letech začala Ivana ovládat i pracovní život svého chotě. Ten soukromý zmákla mnohem dříve. Aby to nevypadalo, že Karlem smýká sem a tam, tak vznikl institut mluvčí. Takže za Gotta mluví tisková mluvčí. Ale kdo jí dává podklady, to tušíme všichni.

Karel Gott (77) je po těžké nemoci a měl by odpočívat. Možná občas namalovat nějaký obraz, jednou za rok vyprodat O2 arénu, ale jinak mít klid. Místo toho se Karel otáčí jak myš lapená v hrnci. K tomu ještě staví nákladný srub v pohraničí, což je velký nápor na nervy.

Je dobře, že Ivanka mu hodně pomáhá. Třeba mu pomáhá číst zprávy v jeho telefonu a kontroluje obsah. Když by to Karla mohlo ranit, tak se zpráva smaže. To je opravdu krásná péče. Někdy je dobré smazat rovnou i odesílatele, jako se to stalo Drobnému. Prostě je třeba Gotta udržovat v klidu a vzkazy od kamarádů by ho přece mohly tolik unavit!

Držíme Karlu Gottovi palečky, aby na čas vánoční načerpal hodně energie. Podzim je psychicky náročným časem pro každého jedince a je dobře, že Gott má pro sychravé dny oporu. Mohou spolu odpočívat třeba u televize a sledovat pohádky. Krásná pohádka je třeba ta o Dorotě Máchalové a peklu, které bylo spravedlivé. S čerty nejsou žerty, tak se legendární filmová pohádka jmenuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články