Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jak dopadne vztah Jágra a jeho Veroniky? Zeptali jsme se karet a zůstali zírat s otevřenou pusou!

Jak dopadne vztah Jágra a jeho Veroniky? Zeptali jsme se karet a zůstali zírat s otevřenou pusou!
Zdroj: facebook.com / profimedia.cz
Nechali jsme vyložit karty pro Jardu Jágra a jeho Verunku a mrkli jsme se na to, co jim přinese budoucnost. Myslíte si, že bude svatba? Nebo rozchod?

Kartářka Michaela Kudláčková nerada dělá výklad karet někomu, kdo si ho neobjedná. Jen díky velmi dobrým vztahům s šéfredaktorem eXtra.cz Josefem Šťastnou udělala výjimku a rozhodla se, že vyloží karty Jaromíru Jágrovi a podívá se na jeho milostný život

"Dělám to jen kvůli vám. Za normálních okolností bych se tomu vyhnula kvůli tomu, že Jaromír si výklad nevyžádal," uvedla Michaela Kudláčková, ale pak jí zvědavost nedala. A protože Jágrovi vyšly hodně dobré karty, není důvod pozitivní zprávy nezveřejnit.

"Kdyby tam bylo něco špatné, tak to zveřejnit nenechám. Raději bych se podívala, proč nepřijel na MS, ale to vím i bez karet, že je unavený a má toho dost. Takže co tam vidím? V zásadě se dá říci, že ten vztah je dobrý a vážný. Ta dívka by měla dokonce otěhotnět. Jediné, co spolu budou řešit, je jak spojí její mateřství a její kariéru. Ale pak si to nějak porovnají a dopadne to dobře," tvrdí podle Kudláčkové karty.

Takže se zdá, že Veronika je trefou do černého a dá Jágrovi potomka Tedy alespoň to odhalily karty.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy