Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Jak dopadne pátá série Hry o trůny? Záběry z posledního dílu jsou na internetu a bude to pořádné maso!

Zdroj: youtube.com
Nejlepší televizní seriál všech dob jde do finále! Co pro nás tvůrci nachystali na závěr páté série? Nikdo si není jistý, kdo vlastně zemře...

Na YouTube byla umístěna ukázka z posledního dílu Hry o trůny, který bude letos vysílán, a i když záběry nejsou nijak dlouhé, dá se z nich hodně vyčíst.

Hned na úvod vidíme opuštěnou přijímací síň a v ní Tyriona s Jorahem. Vrátí se Daenerys, která na konci minulého dílu odlétla na Drogonovi?

Těžko říct.

Minulý díl ale vyvolal velké rozčilení spíše tím, že doteď silně zásadový Stannis Baratheon upálil vlastní dceru jako oběť Bohu Chtěl tím zlepšit naděje na dobytí Zimohradu.

Jeho věrná kněžka Melisandra nyní v záběrech tvrdí, že se mu za to Pán světla odvděčil. Dobude Stannis Zimohrad? Jedná se o první větší zápletku, která není jasná dokonce ani těm, kteří četli všechny zatím dostupné knihy.

Právě na tomto hradu mezitím trpí Sansa Stark v rukou sadistického Ramsayho. A ta se v předvečer bitvy chystá k velkému činu. Podaří se jí utéct? Na pomoc by jí mohla přispěchat Brienne, která se skrývá v podhradí. Nezabijí ji ale útočící šiky Stannise Baratheona?

Jon Snow mezitím u Zdi řeší problémy s Divokými. Jak tohle dopadne? Čtenáři knih si myslí, že vědí. Vyplní se ale skutečně jejich předtuchy, kterých je plný Twitter

Stanice HBO fanoušky série napíná, jak jen může...

Související články

Další články