Včerejší reality show byla plná vzteku, nádavek a zvratů. Mladá maminka Sylva nestačila zírat, kde může čtyřčlenná rodina bydlet. Láďa se totiž do práce zrovna nehrnul a přiznal, že má šest milionů dluh u finančního úřadu. Ale i psychicky týral svou družku Moniku.

Ta se na konci rozhodla, že ho i s dětmi opustí, a dokonce druhá vyměněná manželka Sylva jí zařídila byt v Táboře, tak opustila Prahu a začala nový život v cizím městě. Ale za to v hezky zařízeném bytě.

„Nemělo to cenu. Vyhazoval mě z bytu už od Vánoc,“ řekla TN.cz Monika. „Konečně mám klid,“ dodala. Ani se nedivila, když si Sylvie postěžovala, že jí Láďa při Výměně dělal pořádné naschvály. „Je takový typ člověka,“ prohlásila.

Nyní je Monika na dně a bez peněz. Je závislá na pomoci druhých. Hlavně spoléhá na pomoc od mladé maminky Sylvy, které se Moniky zželelo, protože viděla, v jakých podmínkách musela bydlet.

Chtěla náhradní mamince pomoct – hlavně kvůli dětem. Láďa jim prý vyhrožoval, dokonce dětem ničil hračky. Všechno se samoživitelce snažila sehnat, dokonce i šaty od kamarádek. Ta ale nakonec začala využívat situace a místo materiální pomoci chtěla hlavně peníze. Nakonec kvůli tomu obě ženy kontakt částečně omezily.