Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jak dokázala Sanny z VyVolených zhubnout 100 KILO? Její tajemství vás posadí na zadek!

Zhubla 100 kilogramů a neskutečně jí to sluší.
Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
Redakce eXtra.cz v pondělí publikovala článek o Sandře Bartošové alias Sanny, kterou mají lidé v živé paměti coby účastnici reality show VyVolení. Tehdy korpulentní dívka opravdu šokovala svými rozměry... Jenže dnes má o 100 kilogramů méně a promluvila o tom, že obezita je opravdu zlá nemoc! Jak vůbec dokázala shodit neskutečnou nadváhu? Pro eXtra.cz exkluzivně prozradila své tajemství.

Sanny je rozená bojovnice. Předvedla to nejen ve šmírovací reality show, ale i ve svém životě. Musela snášet posměšky druhých kvůli tomu, že vážila šokujících 210 kilogramů. Jenže teď všem posměváčkům vytřela zrak, když se její váha dostala na 110 kilogramů a stále jde dolů.

„V redukci hmotnosti jsem od roku 2012. Bojovala jsem způsobem různých diet, nízkosacharidovou stravou, paleo dietou, vegetariánskou stravou, dokonce i veganskou. Zkoušela jsem naprosto vše. Váhu jsem bez odborné pomoci sundala asi o 40 kilogramů, ale pořád to bylo málo. Po nějakém čase se mi váha začala vracet. Bylo to i díky mému bývalému zaměstnání. Neměla jsem sebemenší čas na sebe, svůj život a byla jsem permanentně ve stresu. Při váze 180 kilogramů jsem požádala o pomoc lékařský tým, který se zabývá bariatrií (chirurgická léčba obezity, pozn. red.). Podstoupila jsem tubulizaci žaludku, v Panochově nemocnici v Turnově,“ začala pro eXtra.cz vyprávět Sandra, která je dnes velmi šťastná, že se do hubnutí pustila, a teď si užívá mnohem kvalitnějšího života.

Mrzí ji jen jedno… „Jediné, čeho lituji, je, že jsem tohle všechno nepodstoupila podstatně dříve. Můj zdravotní stav byl natolik vážný, že jsem měla opravdu na výběr. Umřít, nebo žít. Vybrala jsem si život. Můj nový směr mi ukazoval nové cíle. Postupně jsem si začala vážit sama sebe a plnit si své sny. Opustila jsem práci, která by mě dříve nebo později zabila, a vrátila jsem se k oboru, který mě vždy naplňoval, a to zdravotnictví. Mnoho lidí si myslí, že když podstoupí nějakou operaci, která má pomoci v redukci hmotnosti, tak mají vyhráno. Je to opravdu velký omyl. V mém případě nastal doživotní boj. Musela jsem kompletně změnit styl stravování, jídelníček a co je opravdu nejdůležitější? Začala jsem přemýšlet nad jídlem opravdu ‚selským rozumem‘ a to mi pomáhá nejvíce. Jakákoliv bariatrická operace je pouhou berličkou… Zbytek je čistě na každém z nás. Všeho se dá totiž přežrat,“ upřesnila Sanny svůj recept, jak se dokázala zbavit obrovské nadváhy.

Zajímavostí určitě je, že Sanny zcela vyměnila svůj šatník! „Ze starého oblečení mi zbyly jen ponožky. Měla jsem velikost 74, teď mám 48,“ dodala.

Její práce na tom, aby vypadala ještě lépe nekončí. Kolik chce ještě Sandra Bartošová shodit? Jaký je její recept na to, jak kvalitně shodit jídlem? Více o boji s její váhou najdete na portálu eXtra.cz – přineseme vám exkluzivní reportáž.

Související články

Další články