Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Jak dneska vypadá Piper ze seriálu Čarodějky? Podle jejího života snad napsali Gilmorky!

Holly Marie Combs tehdy a nyní.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Devadesátky byly na seriály plodné. Béháčko, Pobřežní hlídka, Melrose Place, Buffy, přemožitelka upírů... A Čarodějky! Kvůli nim jsme také utíkali dřív ze školy. Hrála tam "Brenda" Shannen Doherty a roztomilá Alyssa Milano jako Phoebe. Nejstarší a nejvážnější sestra byla Holly Marie Combs (42), která si zahrála Piper. Její život byla ale pěkně divoký.

Její maminka, Laurelai Combs (vidíte tu podobnost se jménem Lorelai Gilmor?!), otěhotněla v pouhých 14 letech. V patnácti porodila, prostě mazec. Od té doby byly Laurelai a Holly nejlepší kamarádky. Stejně jako matka a dcera Gilmorovy.

Manželství Hollyiných rodičů vydrželo pouhé dva roky a od té doby vyrůstala tahle čarodějka jenom s mámou. Zřejmě tahle zkušenost udělala z Holly ženu, která sama vždycky toužila po klidu a vlastní rodině.

Dnes je to trojnásobná máma, nejradši zahradničí na své farmě a stará se o stádo koní a smečku psů. S muži jí to tolik nevychází. V roce 1993 se vdala za herce Bryana Travies Smithe. Manželství vydrželo jenom 4 roky.

Pak byla dlouho s kolegou z Čarodějek Davidem Donohem. S tím má tři syny, z toho třetí těhotenství bylo dramatické. Byla na rizikovém, porodila už v 35. týdnu. Ale ani s tímhle mužem to nevyšlo, přišel rozvod. Dnes randí s muzikantem Joshem Hallbauerem. Tak do třetice všeho dobrého!

Také podporuje svoji dobrou kamarádku Shannen Doherty, kterou potkala 8 let před natáčením Čarodějek. Shannen bojuje s rakovinou a obě herečky se nedávno potkaly v Paříži.

Související články

Další články