Její maminka, Laurelai Combs (vidíte tu podobnost se jménem Lorelai Gilmor?!), otěhotněla v pouhých 14 letech. V patnácti porodila, prostě mazec. Od té doby byly Laurelai a Holly nejlepší kamarádky. Stejně jako matka a dcera Gilmorovy.

Manželství Hollyiných rodičů vydrželo pouhé dva roky a od té doby vyrůstala tahle čarodějka jenom s mámou. Zřejmě tahle zkušenost udělala z Holly ženu, která sama vždycky toužila po klidu a vlastní rodině.

Dnes je to trojnásobná máma, nejradši zahradničí na své farmě a stará se o stádo koní a smečku psů. S muži jí to tolik nevychází. V roce 1993 se vdala za herce Bryana Travies Smithe. Manželství vydrželo jenom 4 roky.

Pak byla dlouho s kolegou z Čarodějek Davidem Donohem. S tím má tři syny, z toho třetí těhotenství bylo dramatické. Byla na rizikovém, porodila už v 35. týdnu. Ale ani s tímhle mužem to nevyšlo, přišel rozvod. Dnes randí s muzikantem Joshem Hallbauerem. Tak do třetice všeho dobrého!

Také podporuje svoji dobrou kamarádku Shannen Doherty, kterou potkala 8 let před natáčením Čarodějek. Shannen bojuje s rakovinou a obě herečky se nedávno potkaly v Paříži.