Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jak dneska vypadá detektiv Veronika Mars: Stala se z ní vrásčitá mamina!

Kristen Bell už není ta zvídavá náctiletá holka ze seriálu.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Kristen Bell (36) táhne na čtyřicítku a je jasné, že se od natáčení seriálu Veronika Mars pěkně změnila. Tam hrála zvídavou a přemoudřelou středoškolačku, která šla po stopách svého táty a stala se detektivem. Co se s ní děje dneska?

Kristen Bell se narodila na předměstí Detroitu. Poprvé stála na divadelních prknech v jedenácti letech, ale nečekejte žádnou protekční tlačenku od rodičů. Kristen hrála banán během školního představení. Pak už to ale bylo jenom lepší. Z kostýmu banánu se dostala k filmu Polská svatba, který byl jejím debutem.

Na začátku nového tisíciletí začala vystupovat na Broadwayi, ale největší krok v kariéře udělala ve filmu Davida Mameta Pravidla boje, kde si zahrála prezidentovu unesenou dceru. A pak se už s rolemi roztrhl pytel. Veronika Mars patřila k těm nejznámějším a dostala se až na naše obrazovky, kde křehká, ale drsná blondýnka oslňovala několik sérií.

Ze zvídavé studentky je už dneska dvojnásobná mamina. S hercem Daxem Shepardem má dvě dcery a dnes hraje ve filmech s rodičovskou tematikou. Třeba nejnovější film Matky na tahu, kde řádí s Milou Kunis.

Související články

Další články