Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Jak dnes žije český zabiják v sukni? Z lovkyně Fialové je nechutná rasistka

Nikdy se netajila odporem k černochům. V poslední době ještě
přitvrdila.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Jezdí do Afriky a tam zabíjí vzácná zvířata. Místo aby Afričany ctila, tak je nenávidí a opovrhuje jimi. To je lovkyně Michaela Fialová.

Nemyslíme si, že její mozek je přímo chorý. Spíš je jen pokrytecká, zlá a opovrhuje lidmi, kteří ji v podstatě živí.

Kdo sleduje facebookový profil litoměřické lovkyně Michaely Fialové, tak ví, že v poslední době sdílí jeden rasistický příspěvek za druhým.

Dříve dávala na internet fotky z lovu. Chlubila se zabitou zebrou nebo mrtvými lvy. V poslední době ale přesedlala na otevřený rasismus a koleduje si o to, že na ni někdo podá trestní oznámení.

Naposledy sdílela fotku, kde jsou manželé Obamovi předěláni v opice. Že se pod snímkem rozjela nechutná diskuze, je logické.

Má tohle Michaela opravdu zapotřebí? Je opravdu trapné, že v Africe využívá černošské lovce a průvodce. To jí nevadí. To je uznává a leze jim do zadku. Pak sedne k počítači a začne se černochům smát, že jsou to opice a nemají lidská práva. Míšo, jsi prostě lidské dno.

Související články

Další články