Kdo by je neznal! Pravděpodobně nejznámější dvojčata světa se narodila 13. června roku 1986 a svou hvězdnou kariéru odstartovala již o šest měsíců později.

Tvůrci populárního sitcomu Plný dům tehdy hledali pro roli Michelle Tanner dvojčata, protože pro herce tak nízkého věku platí velmi tvrdá omezení ohledně délky pracovní doby.

A Olsenky (31) byly pro ně tehdy ideální volbou. Roli Michelle hrála dvojčata po následujících devět let a přinesla jim obrovskou slávu. Po dobu vysílání seriálu se pravidelně umísťovaly na top místech žebříčků nejoblíbenějších celebrit v USA. Díky tomu se jim podařilo prorazit i na filmová plátna, kde v roce 1995 slavily úspěch jako Malé dohazovačky.

Mary Kate společně s Ashley dokonce založily i vlastní módní značku, kterou pojmenovaly „Elizabeth and James“ po svých dalších sourozencích. Od té doby ale uplynulo již mnoho let a dnes by je jejich tehdejší fanoušci asi sotva poznali.

Mary Kate podstoupila plastiku rtů a nosu a její sestra Ashley zestárla snad ještě více. Jak moc se kdysi roztomilá dvojčata změnila, můžete sami posoudit v galerii.